Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyetem alatt is képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyetem alatt is képtelen vagyok párt találni, utána már teljesen esélytelen?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 12:34
1 2
 1/19 RRR ***** válasza:

sose az

csak ha feladod

2016. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Sosem késő párt találni.


235/F

2016. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem, majd a munkahelyeden, vagy akárhol.
2016. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem, csak ahogy megy az idő úgy lesz egyre nehezebb. Munka mellett... háztartás mellett... És ha neked lesz ilyen akkor a másiknak is, szóval még felezhetjük az amúgy sem sok szabadidőt mikor találkozhatátok.
2016. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha csúnya vagy, vagy alacsony, akkor igen.
2016. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én már egyetemen is teljesen esélytelen voltam, mert kevés nő volt a szakomon, azok se a legkedvesebbek közül kerültek ki. Egyetem után pedig végképp nagy bajban van az ember, ha társaság nélkül marad, mert nincs kivel eljárni. Marad az utca, busz, edzőterem az ismerkedésre, viszont sajnos a nők nem nagyon szeretnek ilyen helyeken ismerkedni, kivéve talán ha nagyon jóképű vagy.
2016. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
amíg hajlandó vagy menni, addig van esély.
2016. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt veszem figyelembe, hogy az egyetem a szűz srácok utolsó mentsvára, az az időszak, amikor még jöhet egy másodvirágzás, van esély megnyílni mások előtt, vagy az egyetemi presztízst kihasználva, könnyebb megismerkedni egy másik egyetemista csajjal vagy naiv középiskolás kiscsajjal, akinek még nincsenek nagy igényei, akkor azt kell, hogy mondjam, ezután már gyakorlatilag esélytelen. Saját magamon tapasztalom (mérnök hallgató), hogy mivel most sem megy a csajozás, ezután már nem is számítok több sikerre. Esetleg a munkahelyen, de az megint egy más téma, ha szűzként kerülsz oda.
2016. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Esély mindig van rá, csak próbálkozni kell. Bár igaz, hogy az egyetem alatt azért könnyebb.

Használd ki a szemeszternyitó bulikat, baráti társaságokat, vizsgára való közös készüléseket, könyvtári keresgéléseket, vagy akár a büfés lógásokat... :) Ismerkedni bárhol lehet, suliban legalább hasonló érdeklődésűek vesznek körbe, hasonló korosztályból.

Később azért már nehezebb: sokan addigra már megtalálják a párjukat, kevesebb a szabadidejük... de akkor sem lesz reménytelen - hisz hányan nem járnak egyetemre, és később találják meg a párjukat :)

2016. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!