Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűn nem bírom elviselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűn nem bírom elviselni a női hisztit. Ti hogyan bírjátok?

Figyelt kérdés

2016. febr. 14. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Leszarom tablettával...
2016. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél egy bunkó paraszt aki leszarja a nőt, mikor valami gondja van és hisztinek titulálja... Viselkedj normálisan és akkor nem fog hisztizni a nőd!
2016. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

#2 - kivéve ha olyan típus, aki akkor is ha már semmi baj nincs, akkor is visít.


Amúgy a gépágyú, P90, UZI, hatásos megoldás!

2016. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nincs nőm, így nincs hiszti se.
2016. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nincs nő, nincs sírás, háhá
2016. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kicsit magatokba kéne nézni, ugyanis legtöbbször ti miattatok hisztizünk...
2016. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hálisten sikerült leszoktatnom a páromat arról, hogy minden egyes problémámra azt mondja, hogy hiszti. Mert ez meg engem bszott fel.


Volt valami problémám, azt megosztottam vele, pl. drágám, kérlek legközelebb a szennyesbe dobd a ruhádat, mert már kezd sok lenni, hogy folyton szedem utánad a földről... Erre jött, hogy ne hisztizzek már. Teljesen normális hangnemben mondtam, és a téma sem hiszti volt, hanem valós probléma, amivel neki nem megy el energiája, nekem viszont megspórol egy csomót...


Szóval neked mi a hiszti?


Nem vagyok hisztis típus, és nem is nagyon vannak barátnőim, mert nem bírom elviselni őket (férfias szakmában vagyok, kevés nő ismerőssel, közülük 3 barátnő, a többi barát mind férfi), tehát én is utálom a hisztit.


Neked mi a hiszti?


Egyébként ne hidd, hogy ti jobbak vagytok... :D A nők persze, tudnak balhézni, na de amikor férfiként a 37.1-re már előadjátok a hattyú halálát.. Persze általánosítok, nyilván nem mindenki ilyen, de sokat ismerek.

2016. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37.1 = hőemelkedés
2016. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a pasik megoldása ha meg kéne beszélni valamit akkor egyszerűbb hisztinek titulálni és egyből a nő a hülye.


Nyilván van tényleg problémás nő, de az itt egyből farkas ordító urak elgondolkodhatnának hányszor volt azért "hiszti" egy jelzés mert nekik nem volt kedvük foglalkozni a problémával. Baromi kényelmes mindíg a másikat hibáztatni csak így nem lesz hosszú idejű egy kapcsolat. Ha értelmes nőt választasz az a "hiszti" nem hiszti lesz.

2016. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amit #9 ír az nagyon igaz..


#7

2016. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!