Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Ti hogyan vagytok képesek elviselni, ha a feleségetek fogyókúrázik?

Figyelt kérdés
A feleségemnek a túlsúlya miatt be kell tartania a diétát. Nagyon ideges, mert nem eheti a kedvenc ételeit. Nekem nincs tapasztalatom, eddig egyik barátnőm sem fogyózott. Mindig ilyen idegbeteg lesz? Segíthetek neki valahogy? Kibírható ez hónapokig?
2016. jan. 22. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
De aranyos vagy:) Szóval az eleje nagyon nehéz a fogyónak. Ha átáll a teste, akkor már könnyebb, 2-4 hét. addig türelem. Ha segíteni akarsz, akkor egyenlőre ne kínozd azzal, hogy nagyon jóízűen előtte falatozol, mert azt nem jó nézni. :)
2016. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem, szerencsére ilyen gond nem volt soha. Úgy döntött, fogyózik, akkor szigorúan betartotta, de nem volt ideges, hiszti, stb.
2016. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Szolidaritásból edd azt, amit ő is, ne nassolj mellette, és máris kevésbé lesz hisztis.
2016. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem kínzom, én amúgy is egészségesen táplálkozom, nem szokta megkívánni azokat a dolgokat, amiket eszem :)
2016. jan. 22. 13:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Nincs olyan amit szeret és megeheti a fogyókúra alatt is?

Eper, málna, egyéb könnyű gyümölcsök, zöldségek, kis mennyiségben olajos magvak stb.?

Vegyél neki valami ilyesmit.

Én bármikor benasizok csemegeuborkát, karalábét, mandarint csoki helyett és mondjuk nem minden fogyókúrába illeszthető be az összes ilyen jellegű kaja, de az idegesen hűtőhöz szaladgálás és maradék szaloncukorevés ellen jó.

2016. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Megszoktam, ugyanugy megorul idokozonkent mint mikor menstrual, csak az havonta van, a fogyokura meg evente, ennyi.
2016. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
NA, erre szokta mondani az én férjem, hogy inkább egy telt, de boldog, mint egy vékony idegbeteg... (nyilván nem 200 kiló vagyok, 7-8 kiló plusz van rajtam, nem vészes.
2016. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
9%
Norbi update verziós kaják? :D Azt mondják egészen olyanok, mint a normál kaják, csak kevesebb kalóriával. Bocs,nem reklám akart lenni. :D
2016. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is fogyókúrázom, de kicsit se vagyok ideges. És eszem mindent, amit szeretek, csak egészséges mennyiségben, betartva a kereteket.
2016. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Én is ettem a fogyókúrám alatt mindent amit szeretek(még csokit is),csak kisebb mennyiségben,mégis lefogytam.

Mondjuk nem volt sok feleslegem,kb 5 kiló.

Szóval mértékkel ő is ehetne mindent szerintem.

2016. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!