Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, de nem lehetne. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nem lehetne. Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés

A fiú akit szeretek 22 éves lesz, én meg csak 13 vagyok. Nem is nagyon ismer, és én sem őt. Valószínű, hogy lassan lesz barátnője, de én abba beleőrülnék. Már most, hogy nem hallgat meg az is kikészít, de az, hogy még lesz egy barátnője is (később) akkor aztán végem lesz. Mit tegyek? Túlságosan is szeretem ahhoz, hogy a képébe ordítsak mindent. Nagyon szeretem. Nélküle nem bírnék ki semmit...:( Már többször bántottam magamat miatta, és levelet is adtam neki, amiben leírtam, hogy mi a bajom, de nem válaszol rá, és még csak nem is reagál semmi üzenetre. Személyesen képtelenség neki mindent elmondani, mert nincs rá ideje, és szerintem nem is venne komolyan.

Ha nem válaszol előbb vagy utóbb véget vetek magamnak...

A fiú pedig énekes.

Mit tegyek? :((



2014. ápr. 18. 10:34
 1/6 anonim válasza:
ne vess véget.majd lesz jobb.. elfelejted elöbb utobb hidd el. így megy ez.
2014. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 PearlDiver ***** válasza:

Az énekesek amúgy is köcsögök többnyire.

Ez még gyerekszerelem, hidd el, elmúlik, és később majd jókat fogsz nevetni rajta :)

2014. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne csinálj már hülyeséget, el fog múlni. Ha jól értem te egy ismert embert szeretsz, vagyis csak rajongsz érte. De amint találkozol majd egy olyan fiúval, akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak, akkor el is fogod ezt az embert felejteni :)
2014. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kislány maradja seggeden.
2014. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy ha nem válaszol az azt jelenti hogy nem jösz be neki. Inkább hagyd békén és ne zaklasd! ;)
2014. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom hogy nem jövök be neki..! Csak legalább próbálná megérteni az én bajomat is.. mindig kivételeznek, és mindig csak a hiresebb rajongókkal tartják a kapcsolatot... és bele sem gondolnak hogy másoknak (például nekem) ez milyen rosszul esik.. ha élőben elmondom neki, akkor nem várok tőle semmi mást, mint egy ölelést, és már el is felejt mindent...
2014. ápr. 18. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!