Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lányhoz évek alatt sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányhoz évek alatt sem megy oda senki az egyetemen ismerkedési szándékkal, akkor ez azt jelenti, hogy még az átlagot sem üti meg?

Figyelt kérdés
Mi más lehet az oka? Nap mint nap olvasom, hogy az átlagos lányokat is többször leszólítják egyetemen, utcán. Hozzám senki nem jön oda, nem szólítanak meg sem egyetemen, sem az utcán, pedig többnyire egyedül vagyok. Eddig átlagosnak gondoltam magam, lehet hogy altta vagyok, és ez lehet a hiba? Szerintetek mik lehetnek még az okai?

2016. febr. 15. 19:15
1 2 3 4
 1/38 Evergrey ***** válasza:
95%
Valószínűleg olyan a kisugárzásod, hogy nem ösztönzi őket arra, hogy oda menjenek hozzád.
2016. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 kotyo12 ***** válasza:
Vagy túl határozott vagy és tartanak Tőled.
2016. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Sunshinedoll ***** válasza:
54%

A csajnak biztos kifejezetten antiszociális vagy visszahúzódó kisugárzásod van. Még azt se mondanám, hogy azért, mert biztos barátságtalanul nézel ki, mert nekem krónikus resting bitch face fejem van, és mégis mindig leszólítanak.

Ha annyira zavar, hogy senki nem szólít le, szólíts le te olyat, aki tetszik neked. Nem olyan nagy ügy.

2016. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%

El ne hidd amit itt a retardált pasik írnak... senkit nem szólítanak le naponta többször.

Engem ÉLETEMBEN 2x szólítottak le. :D Pedig sokat mászkálok a belvárosban egyedül, egyetemen pedig még egy pasi sem akart konkrétan ismerkedni.

2016. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
0%
Most mit szerénykedsz, vald be, csúnyácska vagy.
2016. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
Egyébként a magyarokra nem kifejezetten jellemző, hogy leszólítanak. Azok vagy rád írnak a facebookon és kerülgetik a forró kását meg eljátsszák, hogy viccesek ahelyett, hogy egyenesen megmondanák, hogy mi a Zistent akarnak, vagy egy buliban dörgölőznek hozzád hátulról, de egyenesen nagyon kevés lép fel, mert nem tudják elviselni a visszautasítást. Engem is inkább külföldiek szólítanak meg.
2016. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Büdös a szád!
2016. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, néhányan mondtatok érdekes okokat :)

Sunshine, az antiszociális kisugárzással mondasz valamit. bár külföldiek sem szólítanak le.

#4 ez megnyugtató valamennyire

#5 inkább az lenne szerénykedés, ha azt mondanám, hogy csúnya vagyok, nem véletlen azt akartad írni, hogy ne légy szerénytelen? :)

2016. febr. 15. 19:31
 9/38 A kérdező kommentje:
#7 ha 5 méteres távolságból érezni lehetne, ott már komolyabb bajok lennének... :D
2016. febr. 15. 19:33
 10/38 anonim ***** válasza:
Szemezel, mosoly?
2016. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!