Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lányhoz évek alatt sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányhoz évek alatt sem megy oda senki az egyetemen ismerkedési szándékkal, akkor ez azt jelenti, hogy még az átlagot sem üti meg?

Figyelt kérdés
Mi más lehet az oka? Nap mint nap olvasom, hogy az átlagos lányokat is többször leszólítják egyetemen, utcán. Hozzám senki nem jön oda, nem szólítanak meg sem egyetemen, sem az utcán, pedig többnyire egyedül vagyok. Eddig átlagosnak gondoltam magam, lehet hogy altta vagyok, és ez lehet a hiba? Szerintetek mik lehetnek még az okai?

2016. febr. 15. 19:15
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Nagyon jók :) a láthatatlant és az elérhetetlent kifejtenéd bővebben is?
2016. febr. 15. 20:10
 22/38 anonim ***** válasza:

A lehetséges okok tárháza véges és úgyis csak találgatni lehet az okokat.

Ha azt feltételezed,hogy a külsőd az oka akkor tényleg arcképpel kellene próbálkoznod.Néhány embernek akit szimpatikusnak találsz küldhetnél képet,az ő pártatlan véleményükből már talán ki lehetne indulni.:)

2016. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
93%

láthatatlan: szürke egér. nincs semmi figyelemreméltó az öltözködésedben vagy a külsődben.


elérhetetlen: egyes lányok már testbeszéddel tudatják a fiúnak, hogy kevés hozzájuk, fennhordják az orrukat, jégkirálynők...

2016. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Több ok együttes meglétéről lehet szó,különben néhányan azért már próbálkoztak volna egy egyetemen.De az okok egy részét talán meg lehetne szüntetni és akkor felcsillanhatna a remény.:)
2016. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Aha. Így már világos. Tehát a brunette vasalthajú szőrmemellényes skinny jeans-es bokacsizmás egyenlányok kihívóak és figyelemfelkeltőek annak ellenére, hogy bármikor kinyitom a szemem, csak ilyeneket látok? Wait... lehet azért, mert a többi nem is vehető észre? Hmm... ez a szürke egér magyarázat kezd nagyon ott lenni. :)
2016. febr. 15. 20:29
 26/38 anonim ***** válasza:

4. éve járok egyetemre, még SOHA nem jött oda hozzám SENKI ismerkedni. Gyakorlatokon persze, elbeszélget az ember egy-két jobb fej sráccal, meg esetenként előadások, vizsgák előtt is ott tömörülünk és várjuk az elkerülhetetlent, de nem kezdeményezett, nem akart velem soha senki egyetemen bármit kezdeni, ami kicsit komolyabb lett volna annál, hogy "figyu, van 5 szabad percem, ne csak kukán álljunk egymás mellett".


Ennek ellenére azért egész biztos vagyok benne, hogy nem a megjelenésemmel van a gond, mert egyébként, más közegből szerencsére bőven kapom a pozitív visszajelzéseket. Az egyetem nekem is kicsit olyan, hogy nem pasizni megyek, a viselkedésem is gondolom kissé más, mint oldott, baráti környezetben, ami azért önmagában is elég egyértelműen befolyásolja a hozzám való viszonyulást is. Hát még ha a másik fél is hasonlóan áll a kérdéshez.


Én ebből nem vonnék le messzemenő következtetéseket sem a külsődre, sem az általános vonzerődre vonatkoztatva. Az egyetemen nem megy mindenkinek olyan könnyen az ismerkedés (mondom, 4. éve vagyok itt, aztán egy francos barát-barátot se sikerült összeszednem, pedig mindenki az egekig magasztalja az egyetem nyújtotta ismerkedési lehetőségeket- nekem inkább koliból, hobbiból jöttek a barátok is, és a párkapcsolat is, egyébként), lehet, te is ez a típus vagy.


Nem olvastam végig a korábbi hozzászólásokat vagy a te kiegészítéseid, lehet, valaki már javasolta, de én mindenesetre jó ötletnek tartanám, ha mondjuk rendszeresen aktívan vennél részt az egyetemi életben- nem tudom, melyik egyetemre jársz, vagy hogy egyáltalán van-e ott ilyen, de ahova én járok, ott van a mindenhol jelen lévő HÖK-ön kívül egy Alumni társaság is, ahova lehet csatlakozni, vagy csak úgy önmagában valamely tárgyon, kutatáson keresztül egy kisebb csoporttal jobban össze lehet melegedni, nem beszélve magukról az egyetemi bulikról, eseményekről, rendezvényekről (rendszeresen tartanak nálunk ilyeneket, és folyton keresik az önkéntes szervezőket is), amik szerintem tök ideálisak az ismerkedésre, párkeresésre.

2016. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

A lehet-e skipelni az ismerkedési fázist, szemezést, stb részhez: lehet, ha baráti körből ismerkedsz. Nekem, visszahúzódó személyiség lévén, ez jött be. Baráti körben nyilván többször beszélsz, találkozol egy emberrel, akkor is, ha elsőre zavarban vagy és nézelődsz jobbra-balra, mint az egyik korábbi példában. És a 2-3-ikszedik találkozónál már fel fogsz oldódni.

Tulajdonképpen ezzel megkerülöd a randifeszkót, mert úgy ismered meg a másikat, hogy nincs benned elvárás, hogy na vajon mi lehet, meg mit gondol rólad.


(Egyetem alatt _soha_ nem kezdett velem ki senki, és amúgy utcán se szoktak leszólítani, csak a tirpák "jóaseggedkisanyám" barmok. Nekem bejött az, hogy ismerősi körben ismerkedtem - ha épp nem is mindig személyesen, de pl. hobbi kapcsán netes fórumokon kóvályogtam, ott összegyűlt egy társaság, később személyes találkozók... :) )

2016. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Ismerkedj akkor neten,ha élőben nem megy,jobbat nem tudok mondani.

Egyébként szerintem sem jellemző ez a leszólítgatás,én magam sem vagyok híve.

2016. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyszerű oka van. Ha nem nézel rám, akkor nem megyek oda hozzád. Milyen egyetemre jársz? Mert mondjuk mérnökin esélyesebb, hogy többen szemetvetnenek rád. Ha nő túltengeses az egyetem, akkor meg ott a hiba, mert a kevés csávó inkább a kezdeményező lányoknak udvarol. Ha egy unott sziát kapok, ha ismernenk egymást nem tőled kérdezném meg, hogy mikor lesz a zh. ;) Én szoktam kezdeményezni, beülök mellé órán stb elég sok mód van rá, de random nem fordult elő, mert nem láttam még olyat, akinel ereztem volna a muszajt. Egy Egyemista srác
2016. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlenül én sem megyek oda senkihez, a mai világban meg főleg nincs értelme, amikor 10 lányból minimum 8 vagy állandóan zenét hallgat, vagy fb-ozik a telefonján, tehát a kommunikációnak még a minimális esélye is alig van meg. Arról nem is beszélve, hogy 10-ből szintén legalább 8-nak az életét a bulizás tölti ki, elég sokan csak céltalanul élnek a világban, egyetemre is azért mennek sokan, mert majd csak lesz valami. Szintén az ismerkedés ellen szól az, hogy a kulturált, normális közeledésre is olyan bunkón tudnak némelyek válaszolni, hogy ihaj, és még az átlagos külsejű lányok is gyakran ilyenek. Utcán megint mi a francnak menjen oda bárki is, nagy valószínűséggel ott is fentebb vázolt kimenetelek lehetségesek. Kérdés, hogy te küldesz-e jeleket bárkinek is, vagy gondolatolvasónak tartod a faszikat, akiknek ki kellene találniuk, hogy te éppenséggel ismerkedni akarsz. Én azt tapasztaltam, hogy nagyon sok lány nem nyitott semmire sem, volt olyan, akire az ismerősi körből hárman is ráhajtottunk volna, de egyikünk sem kellett az illetőnek. Sok az olyan lány, aki bezárkózik a maga kis világába, vagy elérhetetlen ideálokat kerget, esetleg nem ad semmilyen jelet sem, hogy ő éppen ismerkedni szeretne. Nem feltétlenül a külsőddel van baj, de szerintem sok srác inkább azokra hajt, akik ki is mutatják, hogy nyitottak, a könnyen kapható csajokról már ne is beszéljünk.
2016. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!