Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lányhoz évek alatt sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányhoz évek alatt sem megy oda senki az egyetemen ismerkedési szándékkal, akkor ez azt jelenti, hogy még az átlagot sem üti meg?

Figyelt kérdés
Mi más lehet az oka? Nap mint nap olvasom, hogy az átlagos lányokat is többször leszólítják egyetemen, utcán. Hozzám senki nem jön oda, nem szólítanak meg sem egyetemen, sem az utcán, pedig többnyire egyedül vagyok. Eddig átlagosnak gondoltam magam, lehet hogy altta vagyok, és ez lehet a hiba? Szerintetek mik lehetnek még az okai?

2016. febr. 15. 19:15
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Ezt nem merném, betegesen félek a visszautasítástól.
2016. febr. 15. 19:40
 12/38 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet szkippelni valamilyen módon?
2016. febr. 15. 19:41
 13/38 anonim ***** válasza:

Miért szerinted a többi ember nem fél a visszautasítástól? :)Férfiak, nők egyaránt.

Az én haverjaim szerintem életükben 1-2 szer szólítottak le lányokat. Valakinek lett barátnője valakinek nem, de az tény, amit előttem már valaki leírt, a legtöbben már nem szólítanak le lányokat instant az utcán/egyetemen/akárhol. Erre szerintem már nincs jó recept. Vagy felkelted valamelyik bátrabb, nőtlen férfi figyelném és ezt kivárod, vagy megpróbálsz valakivel beszélgetni. De meg is kérheted egy lány barátodat hogy mutasson be egy haverjának. Mindig vannak kiskapuk, hajrá.

2016. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Figyelj!


Velem ha felveszi egy nő a szemkontaktust, rám mosolyog akkor veszem a lapot.Odamegyek ha tetszik.Az hogy félsz a visszautasítástól egy olyan dolog amit ha szem előtt tartasz tökéletesen meg fog gátolni abban hogy a helyzeteden változtass.Merj élni.Na és ha visszautasítanak?Mindenkit visszautasítanak legalább 1szer...kit érdekel?Lépj túl rajta.

2016. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
97%

Erre a következő példát tudom felhozni:

Ma munkából hazafelé leült velem szembe a metrón egy nagyon csinos lány. Nem volt egy "bombázó", nem volt hosszú, vasalt haja, nem öltözködött kirívóan tehát nem egy olyan lány volt aki bármivel felhívná magára a figyelmet.

Farmert viselt, egy bokáig érő félig gimicsizma szerűséget (fogalmam sincs mi ennek a lábbelinek a neve :D), sálat és egy fekete télikabátot.

Engem viszont nagyon megfogott azonnal mert nagyon szép szemei voltak, az arca is tetszett, alakja is, plusz csinos popsija volt a farmerben.


Úgy tűnt, hogy fáradt, visszahúzódó és önbizalomhiányos mert gyakran tekintett jobbra, balra kissé feszülten. Tudjuk, ez a tipikus nézelődöm gyorsan mindenfelé szerű, megszeppent nyusziviselkedés. Próbáltam vele szemezni, de nem sikerült pedig biztosan leszólítom, ha pár másodpercig találkozik a tekintetünk és elmosolyodik amikor én is.

Mivel ez nem valósult meg így nem láttam okát, hogy felálljak és valami gagyi ürüggyel odamenjek hozzá mert úgysem lett volna belőle semmi. Sajnos leszállt a Corvinnál pedig olyan tipikus barátnő kinézete volt, szóval olyan akit el tudnék képzelni mint barátnőt, nem csak szexuálisan akarjak közeledni hozzá.



Tehát, ha nem megy oda egy fiú sem az azért lehet mert nem látják rajtad, hogy bárkitől szeretnél bármit is. Egy normális fiú pedig pláne nem fog leszólítani egy olyan lányt akin nem látja, hogy esetleg szeretne tőle valamit.

A kanos, laza, fűzök minden szembe jövő lányt típusú srácok igen, de nem biztos, hogy te pont olyanra vágynál.

2016. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
képet lehet kérni?
2016. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül. küldesz képet priviben?
2016. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
16 kivernéd rá?
2016. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Többen is írtátok a szemzést. Ezek szerint a szemezés lehet effektív... egyszer talán ráveszem magam, hogy megpróbáljam.

Jaguar: ez egy nagyon jó példa, köszi, hogy leírtad.

#17 no pics, inkább sorolj fel még lehetséges okokat a fent említett kérdésre

#18 ezzel nem járna jól :)

2016. febr. 15. 20:02
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

okok (lehet vót má)

- ronda vagy

- barátságtalan vagy

- láthatatlan vagy (képletesen)

- akaratlanul menekülsz az ilyen helyzetektől

- elérhetetlennek tűnsz

- nincs szerencséd

stb.

+ ezek kombinációi

2016. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!