Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs önbizalmam szólni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs önbizalmam szólni a lányokhoz és ez sokszor kényes szituációkhoz vezet. Mit tegyek? Min változtassak?

Figyelt kérdés
Nos vegyünk egy példát: ha megyek az úton gyalog vagy akár biciklivel, és látom hogy csajok jönnek messzebb, ideges leszek, ilyenkor ha lehetséges teszek kerülőt, vagy előveszem a telefonom és úgy csinálok mintha valakivel telefonálnák. Amikor "tiszta a levegő", elteszem a telefont aztán megyek tovább :D Ez tudom nagyon szánalmasan hangzik, de ez az igazság sajnos. Ha jobban belegondolok, nem is tudom hogy mitől félek, hisz ők is emberek, nem harapnak, ezt mind tudom, de mikor éles a helyzet akk mindig az történik amiket fentebb leírtam...

2016. febr. 16. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
be**ari vagy! Nemhogy inkább megbámulnád őket, sokkal jobban esne neked!
2016. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vesztesz semmit, ha majd lesz onbizalmad, akkor ra fogsz jonni, hogy ugyanazt a notat fujja az osszes. Szóval utána azert nem fogsz szólni hozzájuk, mert rohadtul nincs kedved ugyanazt lemezt hallgatni 66 külonbozo notol.
2016. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Én is voltam így anno,de hidd el a csajok rád sem bagóznak csak mennek tovább anélkül,hogy rád néznének,nincs szükség a telefonos trükkre.Te azért csinálod ezt mert azt képzeled,hogy a szembejövő lányok mint gondolnak rólad valamit,pedig ez nincs így.

Ha meg azt szeretnéd,hogy a lányok észrevegyenek akkor nem elbújni kellene előlük hanem inkább jelezni nekik,de kétlem,hogy te valaha is eljutsz erre a szintre.

A netes ismerkedést javasolnám,ahhoz sokkal kevesebb bátorság kell.

2016. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy már nem vagyok tini - szóval nem tévesztettem kategóriát, már 27 vagyok és még mindig itt tartok. És nem a kinézetem miatt van ez így, egyszerűen no önbizalom, visszahúzódó vagyok, nem járok társaságba, állandóan otthon ülök. Szerintem elszoktam az emberektől, de vajon "vissza lehet szokni" egyáltalán? mert mivel otthonülős típus vagyok, ezért nem fogok megváltozni ilyen téren szerintem...
2016. febr. 16. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre jó a netes ismerkedés,otthonról tudsz bensőséges kapcsolatot kialakítani egy hasonló adottságokkal rendelkező lánnyal és csak akkor találkoztok ha már nem féltek egymástól.Találd meg azt a lány aki ehhez megfelelő partner lehet,ehhez ki sem kell tenned a lábad otthonról.Ide is gyakran írnak ki kérdést félénk lányok,bár őket nehéz "befogni" mert félek az emberektől mint a tűztől és mindenkiben az ellenséget látják,de ha ügyes vagy talán meg tudsz győzni egyet arról,hogy jó barát vagy.:)
2016. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam tenni az a baj, viszont én "még csak" 18 vagyok. Attól tartok leginkabb amit 3-as írt. :/ Ez tényleg soha nem fog akkor változni? Soha nem fogok lánnyal lenni meg nem akarnak majd velem lenni?

Reméltem, hogy majd, meg még van idom de mar rajtam kívül mindenki ateli ezeket...

2016. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!