Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elég kényes téma nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég kényes téma nem tudom, hogy viszonyuljak a feleségemhez?

Figyelt kérdés

A feleségem 7 hónapos terhes, a terhessége előtt is molett volt, de nekem ezzel semmi problémám nincsen, nagyon szeretem őt, és így tetszik nekem.

Viszont a terhesség alatt hát hízott, egyébként nem is értem, hogy hízhatott ennyit mikor nem eszik sokat és nem is igazán nassol. Mivel közös vállalkozásban dolgozunk, egész nap együtt vagyunk tehát a dugiba evést kizártam.

Mégis 90kg-ról 102kg-ra hízott. Nem látszik úgy rajta de mégis ki van emiatt borulva és ezáltal már kezdek ezen stresszelni, hogy nyugtassam meg?

Hiába mondom neki, hogy gyönyörű nekem így tetszik, szülés után lemegy stb.

Volt valaki hasonló helyzetben? Annyira sajnálom már.


2015. márc. 21. 12:19
 1/10 Bence_ ***** válasza:
68%

Az 12 kg. Az nem sok.

Az előtte lévő 90 már más kérdés.

Terhességi cukorbetegségtől nem tartottatok?

2015. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen reális ennyi hízás. Terhesség alatt 12-15 kg a normális. Ebben nem csak a gyerek van benne, hanem a magzatvíz, a méh növekedéséből adódó súlygyarapodás, a vizesedés, a szervezet több vért termel stb. Ezek mind lejönnek szülés után.

Egyébként mást nem tudsz tenni, mint kedveskedni. A legtöbb nőnek nem esik jól a hízás, még akkor sem, ha egy baba miatt nő a pocak, nehéz elfogadni, hogy változik a teste és ebbe még a hormonok is bezavarnak, tehát eleve érzékenyebb. Türelem és kitartás.

2015. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Minden eredménye tökéletes hála istennek :)

Köszönöm akkor továbbra is próbálom nyugtatni.

2015. márc. 21. 12:33
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Kedves első! Az nem általános hogy nagyobb súllyal terhességi cukra lesz valakinek! :) én 95kilóval estem teherbe, 5kilót híztam össz-vissz! Semmiféle egészségügyi problémám nem volt, és nem is vizesedtem. Egyik barátnőm akkortájt esett teherbe ahogy én, ő 55kg volt, felszedett 25kg-t és ch diétát is tartott, mert magas volt a cukra. Szóval ennyit erről.


Kérdező! Nektek meg kitartást kívánok és gyönyörű babás éveket, a feleségeden csak rosszul jön ki a változás! :) Fogadjunk szülés után is olyan bomba telt szexi nő lesz mint volt! :)

2015. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem ne szavakkal nyugtasd. Tök könnyű kimondani valamit. Találj ki aranyos dolgokat.
2015. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon rendes pasi vagy, le a kalappal :)

Tényleg teljesen rendben van a feleséged hízása, egyébként sajnos terhesség alatt nem feltétlenül kell sokat enni a hízásért, van, akinek úgy reagál a szervezete, hogy minden apró falatot raktároz, ezzel nem tud mit tenni. Éreztesd vele továbbra is, hogy szépnek tartod és kívánatosnak, ennyit tehetsz érte, de hidd el, ettől is sokkal jobban érzi magát, még ha nem is ezt mondja. Tudom, mert én is terhes vagyok, a 6. hónapban járok. Minden nő egy kicsit nehezen viseli a hízást, akár vékony, akár nem, jól esik a biztatás :)

2015. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Setaljatok nagyokat, ameddig lehet... talan attol jobb lesz a kozerzete... szervezhetsz programokat talan elterelodik a figyelme.
2015. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

esetleg a vizet tartja vissza a szervezete

este néz meg h a zokni a bokáján milyen nyomot hagy

ha mély akkor valszex nagyon vizes

az meg szülés után lemegy

2015. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

12 kg normalis, de meg ket ho ap visszavan. Akkor hizzak legtobbet a nok. Arra figylj, hogy ne nassoljon cukros szrokat, meg csipszet, inkabb sok zoldseg, gyumit. Es akkor nem lesz baj.


De le a kalappal, hogy igy biztatod, ;)

2015. márc. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Ez nagyon jó fej dolog tőled! Semmi baj a hízással, én 20 kg szedtem fel, de a baba 6 hónapos korára lement. Ilyenkor szerintem minden nő küzd magával kicsi, a hormonokkal, a változó testtel. Én pl. akkor minden nőt szexibbnek láttam, mint előtte. Őket figyeltem, h biztos a férjem is őket nézi, és vágyakozik utánuk, mert őt otthon csak egy terhes, dagadt nő várja, akinek vizes a lába, tokás, és csíkos a bőre.... ezen sokan átmennek kisebb-nagyobb mértékben. DE!!! Ezen Te segíthetsz! Semmi más nem kell hozzá, csak egy kis udvarlás, és egy kis szex. :) Hangsúlyozd azt, ami szebb lett rajta. Pl.: mellek, bőr, kisugárzás ... hajrá. Boldog babavárást nektek, és sok boldogságot!
2015. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!