Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennetek ebben a kenyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ebben a kenyes szituacioban?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnom teljesen kifordult magabol. Egy eve osszejott egy bunko pasival, azota allandoan karomkodik, bunko, rettenet. Teljesen megvaltozott negativ iranyba. A pasijanak is mocskos a szaja, mindenre hozzateszi hogy f..sz, sz..r, a minap a macskamat le idiota k..azta.(najo, ez most lehet nem hat meg senkit, de tejesen folosleges, es serto megjegyzes) Meg mielott osszejott vele, felkertem tanunak. Teljesen mas volt, igazi baratnok voltunk, azota nem lehet beszelni vele. Fel eve konyorgom neki, hogy ne legyen ilyen, legalabb, mig az eskuvon vagyunk a sok rokonnal, addig viselkedjen, de nem, es nem erti mi a bajom, a f..sz, pi...csa, k...va, sz..r stb kijelentesekkel a csaladom elott. Nem vagyok alszent, nyilvan en is karomkodok, ahogy mindenki, na de ennyit? Az oke, hogy duhomben elkaromkodom magam, neha durvabban akar, de o egy sima "milyen napod volt?" kerdesre is ugy valaszol, hogy 10 karomkodas van benne. Talalkozokrol minimum fel ha nem 1 irat kesik, megigerteket elfelejti, majd megvonja ra a vallat, es megsertodik. Sok penzt es energiat oltem az eskuvobe, nem akarok ilyesmin idegeskedni. Kezdek odaig eljutni, hogy lemondom, es felkerek mast(de persze, ez nem egyszeru, hiszen a tanu komoly szerepet tolt be). Meg mernetek lepni?
2015. jún. 29. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Ő pontosan ezt teszi. Meg meri lépni azt, ami éppen tetszik neki.
2015. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es szerinted tegyek en is igy?
2015. jún. 29. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak ne őt okold, hanem mond azt, hogy nem akarsz miatta idegeskedni. Így fair.
2015. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is válasz inkább másik tanút :) ez a te és a párod napja. legyen egy szép emlék. és idegeskedj picit (ami megszokott) a normális dolgokon (pl. hogy a vendégek jól érezzék magukat), nem pedig azon hogy vajon a tanúd, barátnőd hogyan fog káromkodni. és ki tudja, lehet elrabolnak és a házigazda (ha lesz) a tanuknak fog feladatot adni (barátnőmnél így volt) és akkor idegeskedj, hogy nehogy valami csúnyát mondjon olyan szituációba amikor valójában nem illik.

szerintem kérj meg egy olyan személyt, akire nyugodtan rábízhatod a komolyabb szerepeket :)

sok boldogságot! :)

2015. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!