Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől lesz népszerű egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz népszerű egy internetes társkeresős profil?

Figyelt kérdés
F

2016. febr. 16. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Bár én nem egy társkeresőn vagyok fenn, e-mail és chat szobák is vannak.

Szerintem a legfontosabb egy jól és őszintén kitöltött adatlap, vagy mi a neve, mindent tölts ki, pár kép. Azon az oldalon vagy egy olyan is, hogy találkozás gomb vagy mi a fene, és nekem 42-43 van, megnézni nem tudom mert azért fizetni kell. De tényleg azért mentem oda, hogy az e-mailt kicsit rendberakjam, ha már ott voltam hát rendberaktam a profilomat is, új fotó persze, egy idő után már ki is írtam a lapomra, hogy talit nem kérek, de azóta duplázódott :) fordított pszichológia :D

Szval jó adatlap, minél több info, jó képek.

17L

2016. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki.
2016. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha oszinten kitoltesz minden adatot.

Ha vilagos, egesz alakos kepet is teszel fel.

Lehetoleg ne olyat amin 4 masik haveroddal pozoltok diszkos pinak tarsasagaban. Lehet hogy vicces, de rengeteg ilyen pasi van, azok labdaba se rugnak a legtobb csajnal. Teged akarunk latni nem a haverjaidat meg a libakat.


Lehet egy kicsit extremebb a foto, amivel felkeltheted masok erdeklodeset: pl. crossmotorozol, vagy kajakozol, vagy logsz a hegyen...akarmi ami nem "atlagos" de ne is legyen tul extrem ami sertheti masok erdekeit, pl. safarin a lelott oroszlan elott pozolsz :D

2016. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni. Megfelelő képet kell feltölteni, valamilyen német felső kategóriás autó társaságában.
2016. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első körben jó fénykép kell. Nem kötelező tökéletesen kinézni rajta, de nem árt ha nem telefonnal szelfizel. Kell egy dslr gép és egy normális háttér, természetes pózban, természetes pofával.


Ha ez megvan, legyen még néhány hasonló kép más szögből, aztán kell egy jól megírt bemutatkozó. Nem kell kisregény, de legyen valami amivel rád tudnak esetleg írni.


Szerintem ennyi.

2016. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lakótársam srác és most társkeresőzött, csomó randija volt és vagy nemtom 1-2 hónapja barátnője is lett, arról a jobbra balra húzós telefonosról... Nem jut eszembe a neve.

Viszont állandóan mesélte közben, hogy mennyit keresett a csajok után, mielőtt rájuk írt. Név, fénykép, érdeklődés, lakhely stb stb alapján megkereste a lányt facebookon, instagramon, ahol sikerült, ott ha volt kint neki barámi extra adat akkor azt is felhasználva írt rá a lányra. Próbált találni valami közös pontot vagy fogódzót. De ez ilyen egész estét program volt neki, hogy nyomozgasson, mielőtt írt. De nem szabad, hogy creepy legyen, az se megy. De tényleg heti több randija volt, meg is lepődtem, mert én mindig azt hallom ezen az oldalon, hogy ott a srácoknak esélye sincs meg jó ha néha jut egy lány aki legalább visszaír. Szóval ja, ha srác vagy, lehet h érdemes így próbálkozni, nem a süt galambra várni.

2016. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ kik körében.

Ha a "jó csaj" plázasunák a célpontjaid, akkor nem árt, ha jól nézel ki, 1-2 félmeztelen szelfi, persze csak ha jó a tested, és nem árt ha a kocsiddal pózolsz (ami minimum egy Audi). A bemutatkozóhaz elég valami tiroák szöveget írni, tele nyelvtani hibával.

Ha normális leányzót keresel, akkor meg pár stílusos, viszonylag elônyös fotó, normális, helyesen leírt (!) bemutatkozószöveg érdekfeszítô információkkal magadról (mik a hobbijaid, mik a terveid, milyen lányt keresel). Fontos a kedves, magabiztos, de kicsit sem egoista stílus.

2016. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki, akkor fontos, hogy az értékrendet, érdeklődést, gondolkodásmódot már a bemutatkozásból lássam, hiszen általában ezek mindent eldöntenek. A szavakhoz pedig szeretek arcot társítani, nekem már az is elég, ha egy portréfotó kint van. Izgalmasabb viszont, ha a fényképekkel is azt kommunikálod, hogyan élsz (nem anyagilag), mit szeretsz, mi érdekel.

Ha azt látom, hogy státuszszimbólumokkal adná el magát valaki, akkor ott nagyon nagy hiányosságot, torzulást sejtek.

A megfogalmazás figyelemfelkeltőbb akkor, ha saját szavaiddal fogalmazod meg, ki vagy, és mit akarsz, nem elcsépelt idézetekkel, és pláne nem horoszkópos leírásokkal, ami éretlen személyiséget, gyér önismeretet, hányavetiséget sugall.

A tartalom mellett a szóhasználatban, szófordulatokban szintén sok minden kifejeződik a személyiségedről és a műveltségedről.

Én ilyeneket szoktam megfigyelni.

2016. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Leginkább az, ha az illető jól néz ki, médiaideálnak megfelel. Akkor lesz NÉPSZERŰ, értsd: sok embernek szimpatikus. Ezen kívül talán azt lehet mondani, hogyha erőlködés nélkül, jópofán vicces.Ű


Sikerességhez viszont az kell, hogy azoknak szimpatikus legyen a profil, akiket te keresel.

márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!