Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A családcentrikus férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családcentrikus férfiak 30-35 éves koruk körül jellemzően már megtalálták a számításaikat? Szerintetek mennyire reprezentatív az online társkereső? Nem nagyon bukkantam rájuk.

Figyelt kérdés

Olyan férfiakat akartam megismerni, akik szintén házasságban, gyerekekben gondolkoznak, de a huszonéveseknél egy leírás sem sugallta, hogy akár végleg megállapodnának, és apaszerepre vágynának, a harmincasok között pedig elég... különc az a néhány, aki szabad is.

Egyáltalán, mennyire érték ma a család a 20-as, 30-as korosztálynál? Nekem mindennél fontosabb, s ezt nem sokaknál látom visszatükröződni...


2016. febr. 16. 22:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

A családcentrikusság és a vágy az apaszerepre csak 2 tulajdonság. Ezekkel, hiába fontosak, elég nehéz "eladnia" magát egy férfinak a társkeresés gyötrelmes piacán.

Amúgy mit jelent nálad a különc?

37f

2016. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy nem csak én látom őket különcnek! :) Ez azért biztató!
2016. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nyilván igaz. :) Lehet, rossz a taktikám, de azt gondolom, az értékrendből ezt le kellene tudni szűrnöm, ha így van (nem kell ehhez feketén-fehéren leírni). De nem ezt látom, hanem, hogy még számtalan más élvez elsőbbséget.

Különc például az életművész, akinél sosem lehet kiszámítani a dolgokat (pl. azt sem, pár hónap múlva miből él meg). Vagy az, aki a szüleinél él, önállótlanságban. S vannak a hedonisták... És a maguknak való karrieristák.

2016. febr. 16. 22:41
 4/21 A kérdező kommentje:
Te mit láttál, második válaszoló? :)
2016. febr. 16. 22:43
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 30-35 éves pasinak már bőven azzal kellene foglalkoznia, hogy család, gyerek stb. Van egy férfiakból álló baráti társaságom, akik nagyjából ebben a korosztályban vannak, de egyikőjük sem akar elköteleződni. Amikor ezekről kérdezem őket, hogy esküvő, gyerek.. akkor forgatják a szemüket, meg hogy mi?? megőrültél?.. Nem értem én sem. Sajnos mára ez nagyon kitolódott és szerintem sokan csak 40-50 éves korukban szeretnének megállapodni, addig élvezik az életet.. stb.


22/L

2016. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a jelenlegi fiatalabb generáció ebbe az irányba húzódik... Bár örülnék, ha ennek a cáfolatát olvasnám. :D

A mostani 40-es korosztály általában válás után kerül oda, gyerekekkel, és nem vállalnának fel még egy családalapítást, így ők is kikerülnek a potenciális jelöltek köréből. Mondjuk részükről legalább megértem.

Ennyire nem jutott az embereknek boldog gyerekkor, támogató családi háttér, vagy ez tényleg civilizációs-fogyasztói hozomány?

2016. febr. 16. 23:20
 7/21 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, Te lennél a bizonyítéka, hogy nem feltétlenül ez a helyzet. Olyat kérdezhetek válasz reményében, hogy miért alakult így?
2016. febr. 16. 23:26
 8/21 anonim ***** válasza:

33 vagyok én majd most fogok új életet kezdeni. Van két gyerekem már szóval inkább csak állandóságra, fix kapcsolatra vágynék, nem igazán férne most bele még 1 gyerek. Fontos lett volna a család nekem, dehát nem úgy alakultak asszonnyal a dolgaink.

Ez a társkeresős dolog a másik oldalról is ugyanaz... Már többször gondoltam rá hogy törlöm magam mert semmi értelme...

2016. febr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 kotyo12 ***** válasza:
Ez érdekes dolog, mert én is ebbe a korosztályba tartozom. Én a hölgyeknél is megfigyeltem ezt 30 felett. Mindig is boldog családi életre vágytam , de valahogy ez mindig elkerült. Nem vagyok csúnya, tökéletes magassággal rendelkezem, rendszeresen sportolok,nincs súlyfeleslegem. A középkori lovagok már nem kellenek. Megyek én is átképzem magam.
2016. febr. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Érdekelne, hogy mit takar a különc?


Nem jóképű, nem kigyúrt, és nem bmw x5-össel pózol?


Mert az ilyen emberekben nem nagyon fogsz komoly kapcsolatot találni ;)

2016. febr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!