Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is gyanús lenne, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is gyanús lenne, ha az ismerkedésnél sosem érne rá srác pénteken és hétvégén?

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, sok ilyen volt. És inkább hagytam, mert volt akinél kiderült, nem bulizni járt, hanem csaja volt otthon...
2016. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is erre tippelek, mert facebookon van egy lányismerőse, aki elég gyanús.
2016. febr. 17. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, gyanús lenne, hogy hétvégén dolgozik. Mondjuk zavarni nem zavarna, mert hétvégén én sem érek rá pont ugyanebből az okból kifolyólag.
2016. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyetemre járunk még.
2016. febr. 17. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Na és miért? Dolgozik? Mert ha nem dolgozik, akkor eléggé
2016. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont, hogy örülnék neki, mert én mindig csütörtök-vasárnap dolgozok. Ettől még neki lehet barátnője.
2016. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Önmagában nem, mert millióegy oka lehet rá. Dolgozik hétvégén, más városban van (pl. családot látogat), tanul... ha más elemek is gyanúsak lennének (dugdossa a telefonját, nem vállal fel mások előtt, más csajokat kocsányon lógó szemmel bámul, lájkolgat, félreérthetően fogalmaz), akkor inkább hagynám.
2016. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen ez gyanús. Légy óvatos, a fiúk van, hogy barátnő mellett is csajozgatnak. Szóval figyelj a jelekre (ha nem akarsz 2. lenni), pl. ha nem mehettek fel hozzá, hanem mindig csak hozzád, stb.
2016. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:
Kérdezted valaha, hogy mivel tölti a hétvégéit? Úgy értem, a szemébe nézve. Kérdezd meg, és érezni fogod, hogy titkol-e valamit. Ti nők ebben ellég jók vagytok :)
2016. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!