Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, akinek gyanús, h miért nincs barátom. Hogy fogok így neki tetszeni?

Figyelt kérdés

még ismerkedik velem (lassan fél éve, mert ritkán találkozunk) külsőre tetszem, de neki ennél több kell egy nőben, szóval ismerkedünk még csak egymással.

a lényeg, hogy már olyanról érdeklődik, hogy hogyhogy még mindig nincs nekem barátom? tehát kezd rólam már negatív képet kialakítani.

amúgy azért, mert 1. eleve én azt szeretném, ha ő lenne a barátom és nem vágnék be neki olyat, h bocsi van, barátom; 2. mostanság szerencsétlen vagyok a szerelemben - amit az adott példa ezzel a sráccal is mutat.


neki annyit mondtam, hogy vagy vki nagyon tapad, ami nem tetszik, vagy vki nagyon hideg - mint te - ami megint nem tetszik. a középút még nem jött el.


2013. jan. 3. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
mi köze hozzá? nincs, és kész.. no:D
2013. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha lenne, akkor meg nyilvan nem ismerkednél szal.. nem értem a problémáját:DDDDDD
2013. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem értem ha megkérdezi miárt nincs még, az miért negativ... nők... kombinálnak mindig, ha nem kéne is
2013. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mert nem ismer, nem tudja hova rangsoroljon

vajon aki nem kell senkinek, vagy vajon a jó nők közé, akire hajt mindenki.

annyit lát bennem, fél éve senkim sincs.

2013. jan. 3. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
attól h fél évig nem volt senkid, még nem vagy rossz nő.. nekem volt h 2 évig nem volt senkim:DDD
2013. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
attol mèg lehetsz jo no, akire mindenki hajt, aki csak nehezen adja magat. jol is kijohetsz belole
2013. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!