Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz egy átlagos nőnek társat találni manapság egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Te4ljesen átlagos vékony lány vagyok. Nem vagyok ronda kategória, mégis már 2 éve szingli vagyok.

Fél éve felmentem egy társkereső oldalra, de hiába, teljes sikertelenség.

Igaz hogy napi 20 levelet kapok, de mind azzal jön szinte, hogy mizus? Meg lenne kedves egy laza kapcsolatra? meg ehhez hasonló színvonalas levelet kapok. Minden levélre válaszolok.

Van 30% aki viszonylag normális levéllel kezd. De előbb utóbb kibukik hogy ő is szexet akar vagy eltűnik v agy valami agyi defektje van.

Aztán a társkeresőkről lévő randik....találkoztam onnan kb. 15 fiúval, de borzalmasak voltak. Szakadt igénytelen ruha, viselkedés, bunkóztak, mert azt hiszik a nőknek az kel, aztán nyomulós rétek akikekkel még találkoztam.

Szóval fél év alatt csak a borzalmak....így már elegem lett a netes ismerkedésből, szóval ide se írjatok köszi!!

Tényleg nincsenek nagy igényeim, a kövértől a vékonyig az alacsonytól a magasig mindenféle pasim volt.

Ti hogy látjátok ezt csajok?


2016. febr. 17. 17:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
En ferfikent valaszolok. A tarskereso olyan hogy idot kell neki szanni,hogy megtalald a kb 1% normalis reteget.Kepzeld el ferfikent mikor 100 leveledbol 10 valasz erkezik csak :D mindegy neked is biztos nehez,en azt mondom legy turelemmel,ez esetleg te irj normalisnak kinezo ferfiakra,nem leszel ettol konnyuveru no. 27/f
2016. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem nehéz, csak az ilyen lányok mint te, úgy válogatnak, mintha csúcsszuper csajok lennének.
2016. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2. Tényleg nem válogatok!!! Olyan nagy igény az, hogy ne legyen 120 kg felett adjon magára, őszinte, hűséges és empatikus legyen? Ha ez nagy igény és válogatás, akkor igen nagyon válogatok.
2016. febr. 17. 18:06
 4/21 anonim ***** válasza:
Hűséges vagyok, és őszinte, emellett 110 kiló , adok magamra, de ronda vagyok. Kellenék?
2016. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy! :D


Én az első randimnál totál ledöbbentem azon, hogy milyen jól sikerült, a pasi tényleg úgy nézett ki, mint a képeken, kedves volt meg udvarias. A randi után még haza sem értem már jött az sms, hogy milyen szuperül érezte magát velem, és, hogy nagyon örül, hogy találkoztunk, meg, hogy milyen csinos vagyok...aztán soha a büdös életben nem keresett többet! :D


Volt olyan, aki néhány levél után "megvallotta", hogy őt a terhes nők izgatják, egy másik Hitlert éltette, és fotókat küldött a "titkos" horogkereszt tetkóiról. Szintén egy másik elmondta, hogy verte az előző nőjét, de amúgy biztosított róla, hogy ő nem agresszív! :D Szintén egy másik mondta, hogy van egy harci kutyája, aki az ágyban alszik, akkor is, ha ott a barátnője...és még sorolhatnám...

10/8 szexajánlat, heti 4-5 levél öreg pasitól jött, de kaptam biszex fiútól látszatkapcsolatra felkérést is...

Ja meg pároktól, hogy lennék -e harmadik az ágyban...


A sok idióta üzenet mellett elvétve volt normális pasi, akikkel szívesen leveleztem, de idővel kiderült, hogy nem egymást keressük, ettől függetlenül tök normálisan, kulturáltan váltunk el, nem bunkón...

2016. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"A sok idióta üzenet mellett elvétve volt normális pasi, akikkel szívesen leveleztem, de idővel kiderült, hogy nem egymást keressük, ettől függetlenül tök normálisan, kulturáltan váltunk el, nem bunkón..."


De jó neked hogy legalább ilyennel találkoztál én sajnos abszolút nem találkoztam ilyennel :(

2016. febr. 17. 18:24
 7/21 anonim ***** válasza:
A társkereső oldal olyan mint a LOTTÓ. Bármikor bejöhet, de leginkább sosem. Nem kell rá sokat fordítani, és akár hatalmasat is lehetne vele nyerni, de leginkább nem jön össze semmi.
2016. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy nem válaszoltál a kérdésemre, igazoltad azt, amit először írtam. :)
2016. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Remélem a legjobbakat. Eddig egész jó tapasztalataim voltak, de most egy nagyobb kihagyás után visszatérve már nem tudom, mire számíthatok, főleg, mert csak idősebb lettem, s minél jobban szaporodnak az évek, annál szűkösebbek a lehetőségek.

Bunkó emberrel nem is voltam hajlandó találkozni, sok férfival volt alkalmam randizni korábban, de mind lovagias és figyelmes volt. Lehet, mélyebb szűrést kellene csinálni találkozás előtt, pláne, hogy azért a biztonságod szempontjából sem mindegy.

2016. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

aki meg nem pattint le, és szimpatikus is, azt meg te pattintod le valami oknál fogva.


"így már elegem lett a netes ismerkedésből, szóval ide se írjatok köszi!! "


akkor minek írtad ki a kérdést? Itt is lehet ismerkedni, nem csak a társkeresőn. bunkó itt is akad, nem csak ott.

2016. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!