Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz egy átlagos nőnek társat találni manapság egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Te4ljesen átlagos vékony lány vagyok. Nem vagyok ronda kategória, mégis már 2 éve szingli vagyok.

Fél éve felmentem egy társkereső oldalra, de hiába, teljes sikertelenség.

Igaz hogy napi 20 levelet kapok, de mind azzal jön szinte, hogy mizus? Meg lenne kedves egy laza kapcsolatra? meg ehhez hasonló színvonalas levelet kapok. Minden levélre válaszolok.

Van 30% aki viszonylag normális levéllel kezd. De előbb utóbb kibukik hogy ő is szexet akar vagy eltűnik v agy valami agyi defektje van.

Aztán a társkeresőkről lévő randik....találkoztam onnan kb. 15 fiúval, de borzalmasak voltak. Szakadt igénytelen ruha, viselkedés, bunkóztak, mert azt hiszik a nőknek az kel, aztán nyomulós rétek akikekkel még találkoztam.

Szóval fél év alatt csak a borzalmak....így már elegem lett a netes ismerkedésből, szóval ide se írjatok köszi!!

Tényleg nincsenek nagy igényeim, a kövértől a vékonyig az alacsonytól a magasig mindenféle pasim volt.

Ti hogy látjátok ezt csajok?


2016. febr. 17. 17:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Férfiként nézve én úgy látom, hogy nem túl nehéz egy nőnek a mai világban találnia valakit. Igazából mindent az igények alakítanak. Rengeteg férfi keres társat, akár kint az utcán a mindennapok forgatagában, de a társkeresőkön is. Az tény, hogy ezeknek az embereknek a nagy része idióta, mert vagy az egy éjszakás kalandokra hajt, amit egyáltalán nem titkol, és egyből a lényeggel nyit, vagy annyira tapasztalatlanok és fejletlenek érzelmileg és szellemileg, hogy nem képesek egy normális színvonalú beszélgetést fenntartani.

De hozzátenném, hogy a nők is néha addig válogatnak a pasik közül, amíg a végén nem marad senki. Találkoztam már olyan elvárásokkal, amitől dobtam egy hátast, pedig a kedves hölgyemény szerint azok csak minimális követelmények voltak.

Átlagos pasinak vallom magam külsőre, egy jó belsővel, udvariasan viselkedek a nőkkel és az idősebbekkel, vannak az életben céljaim, álmaim, amikért teszek is, sosem csaltam meg egy barátnőmet sem. De ezek olyan tulajdonságok, amiket hiába sorolok fel, egy társkeresőn sincs rá kereslet. Úgy érzem tudok értelmesen fogalmazni, és helyesen írni, de ha 50 nőből 4 visszaírt amikor aktív voltam az ilyen oldalakon, akkor sokat mondok.

Én azt tanácsolnám, hogy próbáld meg kicsit hanyagolni a tárkeresőket, és inkább az életben próbálj ismerkedni. Elég ha megtetszik valaki az utcán, a buszon, vagy akárhol.


29F

2016. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ez baromság, ha valóban úgy nézel ki ahogy írtad akkor neked akad bőven jelentkeződ.


sok időt eltöltöttem társkeresőn, és egy kib**aszott, "szia, hogy vagy" kérdés/levél bőven elég volt a nőnek ha tetszettél neki ha nem akkor meg az isten f**asza sem lett volna elég.

2016. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Annyi helyen olvastam már hogy milyen barom pasikat fognak ki a nők. Esküszöm lassan regisztrálok én is valahova mert ezek szerint tuti befutó lennék :D


Kérdező te melyik társkeresőn vagy fent? nem téged akarlak megkeresni csak ezek szerint azon az oldalon van élet :D

2016. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

hasonló sz*r dolgokat tapasztaltam nők terén.


igénytelen tróger nők vannak csak társkeresőkön.

2016. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

"Ez baromság, ha valóban úgy nézel ki ahogy írtad akkor neked akad bőven jelentkeződ. "


Volt is azt nem voltam hogy nem, de milyenek.......

2016. febr. 17. 20:29
 16/21 A kérdező kommentje:
15. * mondtam (bocsi)
2016. febr. 17. 20:29
 17/21 anonim ***** válasza:

szerintem magasan van a léc. lehet hogy a trógerek illenek hozzád?


persze mindenki szép párt szeretne. de ha nem jön össze érdemes elgondolkozni.

2016. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Sok idióta pasi van és aki van társkeresőn az nem véletlenül van ott ( persze vannak kivételek) Én is felnéztem már pl és nem tartok az ágyban harci kutyát és a Hitlert sem éltetem de tényleg 100ból 10 szer írnak vissza és azokból se nagyon lesz semmi. És nem, nem válogatok annyira. (igaz nekem feltétel ,h az arca tetsszen)
2016. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
...a lényeg lemaradt! :D Ha ez vigasztal a pasiknak sem könnyebb normális lányt találni de nem teheted meg, hogy feladod! Még én is bizakodó vagyok pedig megtapasztaltam elég sok mindent az életben!
2016. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Alkatra az ellentéted vagyok,mégis azt kapom meg,hogy csinos vagyok.Eddig 3 exemet társkeresőknek köszönhetem,akikkel bő fél évig együtt voltam.Még szerencsésnek vagyok mondható,de volt egy szűrő,amit belső tulajdonságok terén felállítottam.Akik egyből azzal indíottak,mit csinálnának velem,nem éppen a legszebb stílusban,azokat egyből küldtem el melegebb éghajlatra.Igazából akár élőben,akár neten,nem könnyű normális társat találni.


22/N

2016. febr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!