Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek fontosak az érzelmek akkor miért mindig egy bunkó pasival jönnek össze aki semmibe veszi őket?

Figyelt kérdés
Kedves, aranyos, érzelmes fiúkat meg észre sem veszik.
2016. febr. 17. 18:16
 1/10 anonim válasza:
hogy legyen miért rinyálniuk és panaszkodniuk állandóan h milyen szar is minden
2016. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt elsősorban tudnod kell, hogy a bunkó srácok isteni színészek és akár hónapokig is eltudják játszani a jófiút... sajnos
2016. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azok a nők, akiknek fontosak az érzelmek, kedves, aranyos, érzelmes (de nem nyálas) fiúkkal jönnek össze. Például az én párom is ilyen.
2016. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A nőket is az ösztön vezérli.

Azt tudni kell, hogy a nő szemszögéből egy bunkó vagyis rossz fiú olyan szinten jelent mást számára, hogy az erősebb. Kiharcolja az igazát, megteremti az anyagi javakat bármi áron is.

Elsősorban ezt érzik a nők, hogy az a férfi erős és mellette biztonságban vannak.

Mert mi az első ami kell egy nőnek?

A biztonság és ez most lehet anyagi, lelki vagy fizikai biztonság.

Ez egy tutyi-mutyi férfiban soha nem fogja érezni.

Lehet az a jó fiú becsülete, érzelmes és bármilyen jó, ha nem tud biztonságérzetet nyújtani.

Egy rossz fiúban ott a váratlan, a kalandvágy, ez mind izgatja a nőt.

Nos tehát ezért van az, hogy előbb a rossz fiúk felé hajlanak a nők és mikor már összegyűjtötték az összes sérelmet amit csak lehet, akkor keresnek egy jó fiút akinél ezeket elsírhatják és amiket ott abban vagy azokban a kapcsolatban elrontottak vagy nem lett hagyva, hogy csinálják azt a jó fiú mellett kiélik.

Általában ekkor szokott lenni az, hogy a jó fiú az idővel megváltozik, mert hát csak érik a sérelmekből származó vádak és megváltozik.

Lehet erősebb lesz, lehet torz kép lesz róla vagy akár elgyengül még jobban.

Ilyenkor jön az, hogy a nő vagy felismeri a hibáit és tesz a javításért, javulásért(akár beszélgetéssel) vagy lecseréli egy másik pasira, mert hát neki még az egykori jó pasi sem volt jó.

Aztán itt akár újra is indulhatna a körforgás, viszont ez nem törvényszerű. :)

2016. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapján, szerintem te is egy bunkó pasi vagy, aki semmibe veszi a nőket (különben nem tenne fel ilyen általánosító kérdést), a keserű hangvételed mégis arról árulkodik, hogy nem vesznek észre a lányok.


Vagyis eléggé ellentmondtál önmagadnak...

2016. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Te honnan tudod, hogy az adott pasi a párkapcsolatában bunko? Te vagy a közös kisöccsük aki mindent lát és hall?
2016. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi ez az általánosítás?


-Nő vagyok

-Fontosak számomra az érzelmek

-Nem bunkó férfival jöttem össze(vagyok együtt)

-Kedves, aranyos, érzelmes (nem nyálas) férfi a férjem, és hidd el, észrevettem annak idején:)

2016. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Kedves, aranyos, érzelmes" ez nekik unalmas
2016. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A "kedves, aranyos, érzelmes fiúk" általában nem magabiztosak és nem határozottak, magyarán a nők számára "férfiasságot" jelentő dolgok hiányoznak belőlük. Egyébként nem értem ezeket az általánosításokat: tehát a hasonló kérdéseket feltevők szerint két férfi típus létezik: a bunkó, tahó, nagymenő, nőcsábász és a kedves, aranyos, visszahúzódó, határozatlan, tutyimutyi,félénk fiú. Ennél azért jóval összetettebb a dolog szerintem.
2016. febr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Őszinte válasz kell?

Mert a kedves, aranyos fiúk nagyrészt a sarokba kushadva várják, hogy jusson nekik is valami, vagy ha mégis odamennek egy lányhoz, akkor még szemkontaktust sem tudnak tartani 5 másodpercnél tovább. Ellenben a bunkó pasik tudnak határozottan viselkedni, flörtölni és el is tudják játszani, hogy viszonylag normálisak addig, amíg össze nem szednek egy nőt.


Az olyan kedves, aranyos pasi ismerőseimnek soha a büdös életben nem volt gondjuk a csajozással, akik emellett határozottak és magabiztosak is voltak.

2016. febr. 18. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!