Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek aaaaannyira bejön, hogy semmibe vegyék őket, akkor én hogyhogy nem tapasztaltam ezt soha?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok. Nem azt mondom, hogy értek a nőkhöz, de idáig abból lett nőm, ha tettem érte. Sosem, ha nem.


Azok, akik nem-et mondtak, vagy nem adtak esélyt, én meg elfordultam tőlük, sosem jöttek utánam. (Nem adtak esélyt: próbáltam ismerkedni, beszélni velük, de mindig "nincs időm", "hanyagolom a bulikat", stb. értek)


Olyan is volt, hogy valaki elsőre rámcuppant, de nem léptem felé, mert nem akartam. Egyszer rámirt, hogy hol szilveszterezek, de ennyi...


Najó, egyszer talán valaki, de akkorsem járunk...


2016. febr. 13. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Mert nincs így :P Én is akkor jöttem össze srácokkal, ha tettek érte. Aztán mikor úgy éreztem, már nem foglalkoznak velem annyira, szakítottunk. A jelenlegi barátomnak szinte még nem volt olyan pillanata, amikor nem figyelt volna rám maximálisan, én ezt szeretem, nem a taplókat.
2016. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Ez csak akkor működik, ha japán rajzfilmfigura vagy. Ott a rajzfilmcsajok gerjednek erre. Lásd Nárutó meg a többi ilyesmi, ahol az az emos csávó kb. pont leszarja, hogy a rózsaszínhajú csaj él-e de az mindig ruhan utána. Meg valami musical-animébe is ez volt, hogy a valószínűleg meleg figura után rohangál a csaj...
2016. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Titusztitusz ***** válasza:
66%
Az én tapasztalataim azok a téma kapcsán, hogy az egy oltári nagy tévedés, hogy a "nők azt a palit becsülik, aki semmibe veszi őket"...Nem...Ez nem így van...Valójában az olyan ürgét szokták kedvelni, aki TUD URALKODNI RAJTUK,TUD BÁNNI VELÜK, és ehhez van is érzéke,tehetsége...Viszont némely fickó EBBÖL a viselkedési mintábol csak annyit lát FELÜLETESEN NÉZVE A DOLGOT, meg annyit érzékel mindig, hogy "a nők azt a fickót kedvelik, aki semmibeveszi őket"...De mint azt fentebb is írtam, ez a meglátás csak FELÜLETESEN NÉZVE tűnik igaznak,valójában nem így áll a dolog...
2016. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

#3

Hát nekem olyan se kéne aki uralkodni próbálna rajtam... El vagy te tévedve. (Ismét.)

2016. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%

#4


Gondolom akkor inkább Te uralkodnál :D Végtére is uralkodsz, vagy uralkodnak rajtad.

2016. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Titusztitusz ***** válasza:
9%
4-es...RAJTAD azt hiszem én se akarnék uralkodni...Éppen ezért nincs is jelentősége annak, amit írtál...(Ismétcsak...)
2016. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Mert ez nem igaz.


Alapvetően a legtöbb normális ember, legyen nő vagy férfi, arra vágyik, hogy kiegyensúlyozott kapcsolatban legyen, amiben mindkét fél kölcsönösen odafigyel a másikra és kap figyelmet a másiktól.


Nyilván vannak sérült lelkű, traumatizált, rossz mintákkal felnövő emberek, akiknél ez az egész kisiklik, na ők akarnak vagy uralkodni vagy uralva lenni. A kettő közti különbség elég kicsi, mindkettő arról szól, hogy a kapcsolatban hierarchia működik, nem pedig két ember közös döntései.

2016. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Engem az 1-es válaszoló t. nő kikergetne a világból. Folyton lesni minden kívánságát... soha.


Nekem amúgy bejött ez az attitűd, de sajnos azt kell mondjam, hogy ha valóban nem érdekelt egy csaj, annak mindig oka volt, így soha nem lett jó vége, ha mégis engedtem.

Összejönni valakivel nem nagy művészet, de olyannal összejönni, hogy az mindkettőtöknek jó legyen, az már inkább teljesítmény.

2016. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a baromságot tipikusan a (bocsánat, de) lúzer pasik hangoztatják. Azok, akiknek az önbizalma 0 alatti, a kisugárzásuk ez a tipikus "bocsi, hogy élek, elszívnék előled némi oxigént, ha nem gond... de csak ha nem baj, ha zavar, akkor inkább nem". Ráadás, ha pattanásos, szemüveges, és wowozik (vagy nem tudom, most mi a menő számítógépes játék), ill. további pluszpontért lehet nagyon vékony vagy nagyon kövér, és lehetőleg nagyon izzadós. Na ők azok, akik - ahogy az egyik előző írta - felületesen szemlélik a náluk erősebb személyiségű, markánsabb, férfiasabb pasikat (nevezzük alfának?), akiknél egyébként bizonyos korig - normál esetben kb. kamaszkor végéig, vagy amíg szerelmesek nem lesznek - valóban jellemző a nők semmibe vétele, neadjisten lekezelése. A hiba ott van, hogy ezek a "béta" pasik azt hiszik, a nők azért ragadnak a másik pasira, mert ilyen. Pedig igazából pont fordítva van: azért ilyenek az "alfák", mert ragadnak rájuk a nők: úgymond megtehetik.
2016. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

kiválló. Akkor nem kell azt hinnem, hogy tévedésben éltem sok évig idáig :)


persze igen, egyszer egy nő PONTOSAN EZT mondta nekem, hogy igy tartotta sakkban a pasija, hogy nem foglalkozott vele... a jelenlegi pasija pedig olyan pasi, aki 6 évvel ezelőtt össze-vissza csalta, és jól megbántotta. Erre mi történik? Ez a pasi jelentkezett, és jól össze is jöttek. Paff

2016. febr. 13. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!