Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, mit tegyek, hogy tudjak megváltozni, hogyan lehetek nyíltabb? Sajnos barátnőszerzésben is egy szerencsétlen vagyok, mivel annyira zárkózott vagyok hogy képtelen vagyok beszélgetni valakivel, a baráti körömben is csak ott ülök és teljesen feleslegesnek érzem magam, nagyjából sejtem hogy nem kevés önbizalom hiányom van, de ezen hogy tudok változtatni? Sajnos ez így nem mehet tovább, ezért írtam ide, hát ha valaki tud segíteni vagy beszélgetni. 23F


2016. febr. 17. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvass sok önfejlesztő, önismerettel kapcsolatos könyveket, amik segítenek abban, hogy javíts önmagadon. :)
2016. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehezen, de lehet változni.:) én is eléggé magamnak való, visszahúzódóbb lány voltam/ vagyok.:)

Ha esetleg van kedved beszélgetni, írj nyugodtan.:)

21 vagyok

2016. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zeusz89 ***** válasza:

Ha jóképű vagy akkor netes társkereső sok fényképpel!

Azért jó mert van időd átgondolni mit írsz le, nem olyan mint az élet ahol nincs sok időd gondolkodni, viszonylag hamar reflektálni kell.

Ha csúnyácska vagy akkor nincs ötletem, mert magam is ebben a cipőben járok.

DE az előző kedves kommentelőt ajánlanám figyelmedbe, sok sikert!

DE ez is csak Zeusz véleménye

2016. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!