Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ronthattam el? Csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el? Csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Eddig az összes pasiügyem csalódással végződött. Volt, hogy kiderült, van barátnője az illetőnek, a másik hazudott és eltűnt, a harmadik egy manipulatív, érzelmileg zsaroló dög volt és még sorolhatnám. Egyszerűen nincs szerencsém, pedig alapból vidám személyiség vagyok. Próbálok kedves és segítőkész lenni mindenkivel, de úgy érzem, hogy ez a sok csalódás egy érzelmi szörnyet fog csinálni belőlem.

Tudom, hogy még nem vagyok elkésve semmivel, de egyszerűen már nem bírom ezt az egészet.


20/L


2015. dec. 16. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

mennyi ismerkedés után jöttél össze velük?


22F

2015. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, valószínűleg a pasik is. Nekem minden nagyobb szerelmem 25 fölött volt, már túl sok-sok kalandon, és nagyon kedvesek, rendesek, udvariasak voltak. Szóval kitartás :). Addig meg mindenki egy lecke, egy tapasztalat :).
2015. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy,és nem rontottál el semmit,csak rossz emberekbe futottál bele.Tapasztalatnak jó volt ez is, menj tovább és van még mit úgyis tapasztalnod.


Amikor találsz egy rendes férfit, tudni fogod, hogy ő az.

2015. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!