Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legszebb nőknek csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legszebb nőknek csak az izmos pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt látni, hogy izmos pasival vannak együtt. Lehetsz te akármilyen helyes arcú, ha nem jók a testi adottságaid, és úgy gyúrhatsz akármennyit is meg se látszik...
2016. febr. 20. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Röviden és tömören: Nem.
2016. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Lehet ilyennel kéne összejönnöm, mert az általad említett pasiknak jobban kellek, mint egy visszafogottabb srácnak. Nekem az utóbniak jönnek be. Nem vagyok lotyesz, hogy nem kellek nekik. Nem tehetek arról, hogy fura kisugárzásom van. Ez van. Akkor inkább marad az örök magány
2016. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
#2 egy fiu! Its a trap!
2016. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném.. Ugyanakkor itt azért megemlíteném, hogy a legszebb nő alatt általában azt értik, akinek szép az arca ÉS jó az alakja. Utóbbi = csinos, vékony, izmos, látszik, hogy tesz érte..


Nos, általában, és hangsúlyozom még egyszer, hogy általában!!, akik odafigyelnek magukra, a saját egészségükre, testükre, mindent megtesznek azért, hogy jól nézzenek ki.. Hát azt hiszem semmi kivetnivaló nincs benne, ha ők is hasonló partnert keresnek. Ez az izmos pasi. Az hogy te gyúrsz minden nap és "mindent megteszel" azért, hogy izmos legyél, hát ha nem látszik, akkor nem látszik.. Szívás.


Egyébként ez fordítva is igaz. Ha van egy dagi/egészségtelenül sovány csaj, aki az izmos pasikra bukik, de őt az istennek nem akarja egyik izmos pasi sem, mert ők is egy dögös, sportoló/kondis csajt akarnak maguknak..nos ezzel sincsen semmi gond.


Elég sok példa van egyébként arra, hogy az emberek ettől a sémától eltérnek, tényleg nagyon sok, de szerintem nem kell meglepődni, hogy ha egy dögös, szép nőt, egy helyes és izmos férfi mellett látunk.

2016. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekik az a lényeg elsősorban, hogy jóképű legyél, és me legyél dagadt, a kigyúrt fazonok nem mindnek kellenek, csak ne legyél se dagi se vézna
2016. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Mindenki keresgéljen a saját kategóriáján belül. Ez így van rendjén, vagyis így kéne annak lennie.
2016. febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Már megint egy "Miért ilyen undorítóan felszínesek a SZÉP nők, miért nem érik be velem" kérdés. Hurrá!
2016. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem firtattam senkinek a felszínességét utolsó válaszoló. Csak kíváncsi voltam más véleményekre a kérdést illetően.
2016. febr. 20. 21:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek - a szőke nőknek van agya.
2016. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem! Lány vagyok. És nem héköznapi eset...
2016. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!