Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos férfinak is szájába szállhat a sült galamb vagy ez csak az átlagos nőknél van?

Figyelt kérdés

Unokahugom átlagos lány. Elment egy szórakozó helyre semmit nem csinált oda ment hozzá egy pasi és azóta együtt is vannak úgy hogy semmit nem tett az unokahugom.

Én társkeresőn mindemhol6ott vagyok járok szórakozni is De semmi efy6nő nem jön oda hozzám


2016. febr. 20. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Kevesebb rá az esély, mert megmaradt bevett szokásként az, hogy inkább a férfi a kezdeményező fél.
2016. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Az a kérdés, hogy tetszene-e ha egy lány nyomulna rád..
2016. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kajak nem ertem, miert hisz azt az osszes lany, hogy nem szeretjuk, ha ok kozelednek...poen...
2016. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen az a nőknek a marhasága h a férfi jujj könnyűvérűnek nézi....meg a lóf**aszt. Csak jó duma arra h miért ne....


Egyébként meg nyilván neked kevesebb az esélyed.

2016. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

nagy kaland odamenni. én is csinálom, pedig nő vagyok. hozzám is jönnek.


a kérdés az, hogy tartod fenn az érdeklődést, miután eldöntötted, jól esik-e a közeledés.


a nők, akiket én ismerek, nem ejtenének pofára csúnyán. az, hogy ne haragudj, nem, leírható veszteség. fel kell rá készülni.

2016. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Biztos nem fog egy átlagos férfi ölébe pottyanni egy csaj sem, nekik meg szinte elég kilépniük az utcára. Ezt soha nem fogják tudni megérteni a nők.
2016. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

olyat hiába is próbálnál megértetni, ami nem úgy van.


de te biztos jobban tudod. férfi vagy.

2016. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csak a nőknél van így, de ezt úgyse fogják elismerni.
2016. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szóval akkor kinek is könnyebb a párkeresés?
2016. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%

Ez csak a nőknél van így,hogy semmit nem kell tenni sem...

Férfiként ha mindent megteszel érte,keményen küzdesz sok éven keresztül is a dolgokért,akkor sem biztos hogy bármi is összejön egyáltalán.Tapasztalatból beszélek...

24/F

2016. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!