Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A többi átlagos vagy átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többi átlagos vagy átlag alatti pasi hogy csinálja, hogy nem teszi tönkre a tudat, hogy valószínűleg sosem lehet csinos barátnője?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 10:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%

Én már tönkre mentem benne,nem tagadom.Nemhogy csinos barátnőm,semmilyen nem lehet soha,mivel nem születtem helyesnek...

De ez van,el kell fogadni sajnos. :/

24/F

2015. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

átlagos vagyok szép a barátnőm...nem ilyen hülyeségeken gondolkodtam...


22F

2015. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Jobb nekem egyedül - tudatos döntés.
2015. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Úgy, hogy értelmesebbek.
2015. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%
pasik,ennyire fontos a szép barátnő???
2015. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%

1.válaszolónak üzenem hogy, légy sikeres és pénzes és akkor bármelyik bomba csajt megkaphatod

pénz beszél, kutya ugat esete ez

2015. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

Ha a pasi átlagos, miért nem jó neki az átlagos lány?

Ha átlag alatti, miért nem jó az átlag alatti lány?

2015. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ez egy végletesen leegyszerűsítő feltevés ingatag igazságalappal. Elég sok olyan párt ismerek, ahol az egyik fél kinézetre sokkal vonzóbb (legalábbis a közízlés szerint). Szóval nincs bennem semmiféle "tudat", ami esetleg tönkre tehetne.
2015. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem átlagos pasinak is lehet szép barátnője! Nekem volt már modell barátnőm is, pedig akkoriban elég túlsúlyos voltam!

De szerintem fontosabb dolgokat is figyelembe kell venni párválasztáskor, mint a külső... Nem mondom, hogy a külső nem számít, mert azért szükséges, hogy egy egészséges szexuális vonzalom meglegyen! De egy átlagos, vagy átlag alatti csajnak is lehet megfelelő szexuális kisugárzása, és innentől nem akadály a külseje...

22/F

2015. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
nehezen de muszály bele törödni! de nem mi vagyunk a hibásak ha nem a mai nők a hülye elvárásaikkal amit lehetetlen teljesíteni
2015. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!