Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennek a kapcsolatnak van jövője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a kapcsolatnak van jövője?

Figyelt kérdés
Egy jó életszínvonalon élő 17 éves lány, és egy olyan 24 éves férfi aki fiatalabb korában nagyon lecsúszott, sokan átverték pénzügyekben és bár céltudatos, próbál változtatni anyagi helyzete még a nullát sem éri el(diákhitel tartozás), szórakozásra minimális 1-2 ezer forintja van.

2016. febr. 21. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Háát... A legkésőbb ha elmegy a lány egyetemre/főiskolára, vége lesz ennek a kapcsolatnak. Persze ez nem is a férfi hibája, általában ezt a tendenciát látom mindenhol.
2016. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Élet útjai nem számíthatóak ki 100 százalékra, szóval én semmit nem zárnék ki. Előfordulhat, hogy időtállónak bizonyul a dolog.
2016. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy darabig lehet jövője, amíg ilyen fiatal a lány, és feltételezem nem gondolkodik még összeköltözésben, stb. Viszont amint elmélyül majd a kapcsolat, és ne adj' Isten komolyabban szóbajön a közös élet, na akkor lehetnek problémák. Bár azt megjegyzem, attól, hogy a lány most jó életszínvonalon él a szülők pénzéből, az még nem garancia rá, hogy később önerőből is ugyanilyen életszínvonalat megengedhet majd magának. De ez már más kérdés.

Szerintem alapvetően nem kéne a pénznek ekkora problémát jelentenie. Ha a srác ténylegesen azon van, hogy pozitív irányba haladjon az élete, akkor én biztosan nem mondanék le róla emiatt.

2016. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!