Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem jó a szex a másikkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jó a szex a másikkal, viszont szerelmesek vagytok egymásba, minden más működik, akkor annak a kapcsolatnak így sincs jövője?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki volt már ilyen helyzetben, vagy mennyire lehet változtatni a szexuális életen, de próba után sem olyan jó igazán, viszont az erős érzelmek nagyon összekötnek.

2016. jan. 17. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Nincs, én próbálkoztam ilyen kapcsolattal, de a testem nem tudtam becsapni, nekem mint férfinak igen is kellett, hogy ne csak különleges lelki viszony legyen az adott nővel, hanem testileg is kiváltson belőlem reakciókat, máskülönben a szex nem működött. Bármily hihetetlen mégis ő csalt meg először...
2016. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi a gond konkrétan a szexuális életetekben? El nem tudom képzelni, hogy ha szerelem van, minden működik (tehát a kommunikáció is, a lelki sík, egymásra való odafigyelés és egymás igényeinek a kielégítésére való törekvés), akkor mégis mi az a gond a szexben, amit nem tudtok áthidalni.

Ha arról van szó, hogy teljesen mások az igényeitek, azt valóban nehéz vagy lehetetlen megoldani, de konkretizálás nélkül nem lehet tanácsot adni.

2016. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha így marad minden, akkor nem sok jövője van. Valaki sérülni fog, mert a szex alapkövetelmény, kell a normális élethez. Dolgozni kell a jó szexért, és lehet is. Keressetek szexuálpszichológust, sokat tud segíteni. Ha annyira fontos a kapcsolatotok, akkor tegyetek meg érte mindent.
2016. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mitől nem jó a szex köztetek? ha szerelem van, akkor meg lehet oldani az ágybeli problémákat is. beszélgessetek róla.
2016. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vegyetek egy-ket viratort, felcsatolhatot. Illetve tanuljatok meg egymas oralis kielegiteset. Ezek honapokba telnek. Egymason gyakoroljatok termeszetesen.

Fel a fejjel! Nalunk is volt ilyen , honapok alatt megoldottuk. Azota jol megy . :)

N

2016. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hamar elfárad például a barátom és akkor is, amikor én veszem át az irányítást úgymond, pedig nem is kövér. Nincs időm arra,hogy én is elmenjek például.
2016. jan. 17. 13:50
 7/12 RRR ***** válasza:

nem igazán...

hát ülj a szájára pl

de lovaglóba is kifárad??

csak tudtok megoldást találni

2016. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az én tapasztalatom szerint ez a kapcsolat vége.
2016. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Az, hogy te is elmenj, nem idő, hanem ráfordítás kérdése. Ha a barátod egy kicsit dolgozna rajtad szex előtt, pettingelés során, simán el tudnál élvezni akár többször is, szex se kell hozzá. Ha pedig nagyon hamar elfárad, érdemes orvoshoz mennie, mert nagyon nem egészséges...
2016. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Emiatt nem vagyunk már együtt. Lehet ám csak barátoknak is lenni, ha egyébként jól megértitek egymás lelkét.
2016. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!