Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek neten ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Hogyan kezdjek neten ismerkedni egy tartós kapcsolat reményében?

Figyelt kérdés
Vége lett egy hosszú kapcsolatomnak és hát most eléggé tanácstalan vagyok hogyan is kezdjek bele egy ismerkedésbe. Sajnos a mai lányoknak, hölgyeknek annyian írkálnak a szexéhes férfitársaim hogy én úgy érzem labdába sem rughatok mert még a levelem sem olvasnák el. Vajon hogyan tudnám kicsit is felhívni magamra a figyelmet egy levélben hogy nem szexre megyek hanem egy jó kapcsolat reményében írok nekik. Kicsit már elkeseredtem emiatt hogy semmi értelme szépeket vagy jót írni mert válaszra sem méltat az a kevés szimpatikus réteg akiknek írok. Lehet velem van a baj hogy még reménykedek?

2015. nov. 7. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
És egy párkapcsolatban nincs szex? Mindenki a szexre megy. Ha nem arra mennél, akkor havert keresnél.
2015. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor úgy mondom hogy megértsd, nem egyéjszakás kalandra vágyom egy párkapcsolatra.
2015. nov. 7. 22:11
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor úgy mondom hogy megértsd, nem egyéjszakás kalandra vágyom hanem egy párkapcsolatra. Igy akartam leírni...
2015. nov. 7. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Könnyű a dolgod.


A csajnak egyértelműen ismerkedős szöveget írsz, viszont nem célozgatsz szexre, ezáltal máris feljebb leszel a nagy átlagnál. Arról kérdezgeted pl., hogy mi a hobbija, és mint _embert_ akarod előbb megismerni. Ha eljuttok a személyes találkáig, és megvan a szimpátia, akkor jöhet a többi.

2015. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én most a randivonalon ismerkedek, az az oldal a legszimpatikusabb, nem csak a képekre helyezi a hangsúlyt, és ott találni értelmes, szimpatikus férfiakat, de azt mondjuk nem tudom, lányokból milyen a "felhozatal". Az én érdeklődésemet a személyesebb hangvételű levelek keltik fel, amikből kiderül, hogy szánt rá legalább pár percet, hogy megnézze mit írtam le magamról az adatlapomon (meg persze az se rossz, ha az ő adatlapja is rendesen ki van töltve). 23N
2015. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értelek de engem az csüggeszt le hogy régen mikor ismerkedtem 4 lánynak irtam aki tetszett és nagyon szimpi volt ebből 3 válaszolt és randiztam velük és 1el volt nagy az összhang és akivel eddig együtt voltam 4 évig majd egyéb okok miatt elváltak útjaink.... most meg ráírhatok vagy 20 lányra is személyes hangvételű levéllel de nagy része el sem olvassa a többi nem ir vissza mert látja hogy szülökkel lakom (pedig van házam is amit éppen felújjítok) igaz nincs autóm de van egy jó munkahelyem jó fizuval... szóval egy 30 éves nőnek ez már szerintem nem elég. nem tudom mi van a mai emberekkel, de olyan felszines lett mindenki szinte. egyik lány elvárásai pl.: autó, saját lakás, felsőfokú végzetség.... a csaj meg csak egy középsulis volt akinek semmilye nincs még és még csak nem is volt egy istennő. lehet én maradtam le valamiről de ez katasztrófa számomra...
2015. nov. 7. 23:47
 7/8 anonim ***** válasza:
A lúzerség nagy kizáró ok. De kezdjük az elején. Milyen a megjelenésed? Sportolsz valamit? Mennyire vagy jóképű, trendi divatos? Panaszkodol e a csajoknak vagy lelkes vidám vagy? Gondolom nem vagy kishitű ha ilyen anyagi dolgokat összehoztál. Szomorú vagy-e a volt kapcsolatod miatt ezt megérzik. Milyen tipusú nőkre hajtasz?
2015. nov. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok lúzer egyáltalán és a lányok is szeretnek mert kedves vagyok és segítőkész. bent melóba a lányok imádnak velem dolgozni. megjelenésem mondjuk azt hogy jó mert sportolok és jó cuccokban járok, mondhatni elegáns hűvösebb időkben nyáron meg ügye divatos cucok de akkor sem a kirívó dolgokban járok. A fülem eláll max ennyi a szépséghibám de emellet sportolok (Edzőterem) és az alakom teljesen rendben van. 173cm magas, 85kg, barna haj és szem, kicsit olyan légiós a séróm vagy kidobós ki mire hasonlítja.... nem sugárzok negatív energiát inkább vidámságot és a volt kapcsolatom sem érződik rajtam mert pont le.sz.ar.om... szóval velem nem igazán van gond inkább szerintem max annyi hogy egy normális fotó sem tud rólam készülni mert mindig úgy nézek ki rajta mint egy rakás kaki.... ez nyilván baj....
2015. nov. 8. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!