Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le róla?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le róla? (Magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Én 21 éves lány vagyok

A=Haversrác (20)

B=haversrác (25)


A bevallotta nekem, hogy bejön neki az a csaj, akibe B halálosan szerelmes. Ez a szerelem viszonzatlan, mert a csaj jóval idősebb B-nél. A mondta nekem, hogy ő szívesen beprópálkozna a csajnál, mert bár B idősebb A-nál, de gyerekesebb is. Szóval A úgy gondolja, hogy van esélye a csajnál. B nem tud semmit arról, mit akar A.

Viszont nekem rá kell beszélnem A-t, hogy hagyja a csajt, mert:

1. Nem akarom, hogy A és B barátsága tönkremenjen

2. Nekem nagyon bejön A


Remélem érthetően fogalmaztam.

Kérdés: Mit mondjak A-nak, hogy ne legyen feltűnő?


2016. jan. 26. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szappanoperába illő helyzet :D Esetleg ha B-t nem zavarná a dolog akkor kérd meg hogy ő beszélje le A-t a fentebb említett okok miatt. Más nem igazán jut eszembe, elég fos helyzetben vagy
2016. jan. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi közöd hozzá, ne avatkozz bele.

Ha B hősszerelmes, és nem repül rá a csajra, akkor tegye meg A,ennyi.

2016. jan. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak barátnak akarod Á-t, akkor semmit ne tégy ellene. Ha nem csak barátként jöhetne szóba, úgy értem feláldoznád a barátságot kapcsolat reményében, akkor adj jeleket A-nak. Hogy hahó, én is itt vagyok!
2016. jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A bevallotta, hogy más tetszik neki. Most én nem hiszem,hogy téged akart volna ezzel féltékennyé tenni. Neked tényleg olyan ember kell,aki képes lenne ráhajtani a barátjának tetsző csajra? :D


Bro kódex alapján, A nem tisztességes B-vel, de meg csak szimplán nem vagy sehol :S

2016. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, talán jobb ha hagyom az egészet. Lesz ami lesz. Ment mindenkinek a like :)
2016. jan. 26. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!