Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves átlagos nőket kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves átlagos nőket kereső férfiak! Kérlek adjatok nekem választ erre a paradox helyzetre?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy állandóan azt szajkózza minden férfi itt, hogy ők az átlagos nőket keresik, nekik nem kell cicababa meg nyafka idióta?


A saját tapasztalataim alapján, ez egy nettó baromság.

Le is írnám, hogy honnan következtetek erre:


Adott két nő, hasonló életkorral, viszont eltérő habitussal.

Én inkább a sportosabb vonalat képviselem, persze nem susogósban megyek moziba, vagy a haverokkal kocsmába, vagy dolgozni. Viszont a farmer-póló-sportos cipő kombó általában ami jellemzi a külsőm. Nem ilyen bő leszbi vonal, csak átlagos.

A barátnőm általában az általam cicababásabb stílust képviseli, mind öltözködés, mind habitus terén. Kicsit talán már ennek a szélsőségesebb határmezsgyéjét súrolja alulról.

Na most ha együtt megyünk el épp, akkor azt vettem észre, hogy valahogy a férfiak őt találják meg.

Nem vagyok egy világ szépe, nem szeretem az erős sminket sem, de állítólag szép arcom van és normál alkatom. Sem vékony, sem túlsúlyos nem vagyok.

Mégis hozzá mennek oda.

Pedig miután nekem is van szemem arcra átlagos, alkatra is.

Ekkora differencia, hogy most én pl. nem érzem jól magam nyakig felpócolt bögyökkel, meg olyan szűk ruhákban, amiben még levegőt se kap az ember lánya?


Ez tényleg ennyit számít? Sem tramplisan, sem férfiasan nem öltözködöm, pusztán arról van szó, hogy egy farmert egy sima felsővel, meg mondjuk egy Vans cipővel ha felveszek jól érzem magam. És nem mellesleg a tükörben sem látok ebben kivetni valót.


Szóval ezzel a dologgal kapcsolatben érdekelne férfiak véleménye.


Köszönöm előre is a válaszokat!


2016. febr. 22. 10:33
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
#30 az nyilván nem volt komoly barátság. Én a mostani barátaimat biztos nem dobnám egy lányért sem.
2016. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!