Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Nálatok működik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nálatok működik az vagy volt már olyan hogy először rondának, nem tartottátok vonzónak a pasi, aztán ahogy megismerted vonzó lett számotokra idővel?

Figyelt kérdés
2016. febr. 23. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Rondából sosem. Ha kiver a gondolatától a víz, hogy hozzámér, akkor biztos, h sosem fog átfordulni vonzalomba.


Olyan nálam is volt már, h egy külsőre semleges srácot megismertem és a személyisége, a viselkedése tett hozzá nagyon sokat a róla kialakult képhez.

2016. febr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
Akit rondának tartanak a lányok, azt sosem fogják megismerni.
2016. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Volt. Mondjuk megbántam, mert nem csak ronda volt, hanem bunkó is és nagyon csúnya szakítás lett a vége. Bár ez nem ide tartozik. (Vagy a fene tudja.. ő is az a típus, aki mindig a külseje miatt panaszkodott, hogy így nem kell a lányoknak. Aztán miután járni kezdtünk, megnőtt az önbizalma és azzal dobott, hogy most már tud csajozni, úgyhogy én már nem kellek neki. Jól kinéző pasitól ilyet még nem kaptam, ők mindig korrektek voltak velem, szakításkor is.)
2016. febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Rondának sose tartottam, de teljesen biztos voltam benne, hogy nem az esetem, és nekem személyszerint sose tudna tetszeni. Aztán rájöttem, hogy tévedtem :D
2016. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!