Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyennek számít egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek számít egy normális lány? Ilyen tulajdonságokkal lehet még valakim?

Figyelt kérdés
Elvileg kedves, jószívű, megértő, de sajnos csendesebb és visszahúzódó típusú lány vagyok. Olyan mint ha az embereknek csak akkor lennék jó hogy ha segítek rajtuk, de amúgy meg nem. Amikor randizom egy fiúval is ha elmondom neki hogy még szűz vagyok, de komolyabb kapcsolatra vágyom egyből lekoptatnak. Nem tudom hogy pont emiatt, de így van. Már egyre kevesebb reményt látok arra hogy lesz valaha valakim. L/23
2016. febr. 24. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Akkor én mit mondjak ? 34 éves szűz pacák vagyok. A szüzesség mondjuk a saját döntésem, mivel prostival bármikor lehet dugni, de az számomra derogál.


Hülye tanács részben, de igazából te most kissé elakadtál a dolgaiddal mert azt gondolod, hogy bizonyos lépéseket meg lehet kerülni. Nem így van ez. Keress valami felszínesebb kapcsolatot, nőként nektek ezzel úgysincs gondotok, dugjál párat, tapasztalj aztán majd rájössz hogy mit is akarsz.


Amit leítál kicsit olyan, mintha ovódából egyetemre akarnál menni. Komoly kapcsolatot nem nagyon lehet huszonévesen fent tartani anélkül hogy megtanulnád azt, amit előbb kellett volna.

2016. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen gyökerekkel találkoztál te?:(

Csendes,visszahúzódó,szűz.

Ezek lennének azok az "óriási" problémák veled?

Ne viccelj.

Szerintem rossz emberekkel próbálkoztál....fel a fejjel,semmiről nem vagy lekésve:)

2016. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne azzal kezd, hogy

"Szia, xy vagyok....amúgy szűz vagyok" Ezt bőven ráér később elmondani. Nem csoda, ha ezzel elijeszted őket.

2016. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetre,én pont ilyen lányt keresek,de ha valakivel össze is hoz a sors,akkor vagy kapcsolatban él,vagy nem okés a dolog.Egy ilyesmi lánnyal mint te vagy szívesen ismerkednék,de azért a külső sem mindegy,bár ilyen téren nincsenek nagy igényeim.Külsőre jellemeznéd magadat?Akkor talán többet tudunk segíteni. 23/f
2016. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Leírta: randizik. Annyira ocsmány nem lehet, mint pl én, mivel nekem abból sem sok jutott ki hosszú évek alatt.
2016. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:) ,,kevés reményt látsz, hogy legyen valakid"? Az exem is ezt mondta, szakításunk előtt pár héttel, hogy ő soha nme fog tudni mást szeretni, meg minden. És lám 24 évesen már van egy új kapcsolata...
2016. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Remény hal meg utoljára,és az már meghalt.
2016. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
értékes vagy,és biztos csak a szűzességedet akarta
2016. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!