Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, hogy a ducik, kövér nők mind visszautasítottak, viszont egy normális átlagos testalkató lány akar?

Figyelt kérdés
Mivel nem vagyok valami szépség meg pocakom van felesleg rajtam, ezért csak kövér duci nőknél próbálkoztam ,mert gondoltam nekik nem számít annyira a külső, erre visszautasítottak mind. Most taliztam egy tök csinos jó testű csajjal és úgy nézz ki ő elfogadott :O, alakulunk. Egy duci az nem csak ducisat, macisat akar?
2015. dec. 29. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pénztárcád vastag? (Nem bántásból kérdezem.)
2015. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát szüleimmel élek és 100 ezer a nettóm, szóval azért van keresetem
2015. dec. 29. 17:46
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Ha egy csaj felszínes, onnantól mindegy, hogy bálna, és sátorlapba öltözik reggelente, vagy gebe, és vasággyal együtt 30 kiló, el fog utasítani pusztán a külsőd alapján.

Örülj, hogy ez a csaj nem olyan felszínes, mint akiknél eddig próbálkoztál. Drukkolok neked ;)

2015. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#2: Akkor valószínű nem a pénzre ment, és lehet a belsőd fogta meg.
2015. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 opened paradise ***** válasza:
Mert nem mindenki hasonlót akar magához. Ízlésre mindenki lehet másmilyen,ez nem azt jelenti,hogy minden vékony lánynak tetszenél.
2015. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért utasítottak vissza mert nincs elég önbizalmuk, nem mertek volna levetkőzni sem előtted, szégyellik a testüket talán.
2015. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Követhetnétek a példáját, fiúk!:) Kérdező, becsüld meg ezt a lányt!
2015. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy szőrös macit én se hajtanék el. :D
2015. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"hát szüleimmel élek és 100 ezer a nettóm, szóval azért van keresetem"

Neked inkább a fejeddel lesz a baj! Csak szólok hogy ma az átlag magyar fizetés nettó 160 ezer! És még erre sem lehet azt mondani hogy hm azért van keresetem...

2015. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy az átlagfizetésbe beleveszik azokat is akik milliárdokat keresnek...
2015. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!