Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az h lehet, h a jóképű egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az h lehet, h a jóképű egyedülálló pasik mindig találnak vagy alkalmit vagy komoly kapcsolatra jelöltet, de egy átlagos pasinak vért kell izzadnia h egyáltalán szóba álljanak vele?

Figyelt kérdés

a lányok azt mondják, nekik nem számít a külső..


egy átlagos pasi ha vért izzad se jár sikerrel, legyen szó akár ismerkedésről, akár kapcsolatról, akár csak egy futó kalandról.. mert ő csak egy átlagos hapsi. az átlagos pasinak marad a kézimunka.


egy jóképű pasi tizedannyi energiát se fektet az ismerkedésbe, mert neki adottsága a jó megjelenés így különösebben nem kell annak ellensúlyozására lekenyereznie egy nőt. egy jóképű pasival a nők alkalmi és komoly kapcsolatot is jobban akarnak mint egy átlagos kinézetűvel


tehát amíg egy átlagos pasinak 100 nőből mint lehetőség 100 kézimunka lesz, addig egy jóképű pasinak 100 nőből legeslegrosszabb esetben is minimum 50-60 alkalmi vagy komoly kapcsolata


aki egy 10 pontos skálán nem éri el a 8-ast, az le is húzhatja magát a nőknél, én erre a következtetésre jutottam azokból, amit az elmúlt években megtapasztaltam.


áh nem is érdekel, mert csak felhúzom magam rajta......... 25f


2016. jan. 1. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Napi menstruáló férfi . :-)
2016. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Ezt a kerdest ma mar tobben feltettek helyetted. Mazsolazz azokbol a valaszokbol.
2016. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Tudod a sírós kisfiúkat a nők általában átpelenkázzák aztán idővel beadják a bölcsibe és nem párkapcsolatot kezdenek velük :) :)
2016. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Az önsajnáltatás kibas*ott lelombozó, nem csoda, hogy nem kellesz a nőknek...

A feltűnően jóképű pasik általában el vannak telve maguktól, és mivel önzőek, a szexuális teljesítményük egy nulla. Szerinted mért van annyi alkalmi kapcsolatuk? Senkinek nem kell a második menet... :D

2016. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Jóképű vagyok, mégsem akad minden ujjamra nő. De azért ha rámosolygok valakire a boltban, aki nekem bejön, az általában vissza mosolyog. Persze aki vevő rá. Tegnap például egy harmincas csaj mosolygott rám vissza, seggig érő gyönyörű szép göndör hajjal. A helyzet adta magát.


Van egy barátom, nem jó képű, ugyan ezt csinálja. Rá is vissza mosolyogtak.

De... A mosoly csak egy dolog, viszont utána merünk kezdeményezni!!! Nem lehet, hogy beszari vagy?


22/F

2016. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
A nőkre általában tökéletesen illik a szar és az arany példája. A szarral bekent aranyrög egyik nőnek sem kell, viszont az arannyal bevont szardarab meg mindegyiknek. :)
2016. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
A "nem számít a külső" nem azt jelenti, hogy olyan pasival jövünk össze, akit rondának tartunk. Ezt csak azért kell hangsúlyozni, mert itt mindenki azt hiszi, hogy azért nem kell a nőknek, mert nem úgy néz ki mint mondjuk Matt Bomer.
2016. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem azért kérdeztek ilyet minden nap (van, hogy többször is), mert azt várjátok, hogy egyszer mindenki bólogasson, akkor is, ha ti látjátok tévesen...
2016. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát nekem 10 pontos skálán 7-et szoktak adni, és nekem szinte mindig összejönnek alkalmi kapcsok, olyan lányoknak is többször bejöttem már, akikről azt hittem, h szóba se állnának velem. Amúgy én nem hiszem, h ilyen számos osztályzással be lehetne kategorizálni az embereket, mert egy kicsit mindenkinek más az ízlése.
2016. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Én nem tudom 10-es skálán bepontozni az embereket, még magamat sem, valószínűleg más korosztály vagyok, és azért is nem értem, mire jó ez a pontozás a nálam 5-10 évvel fiatalabbaknak. :-)

Mit szeretnél hallani, kérdező? Mondjam azt, hogy igen, igazad van, vagy mondjam az igazságot, hogy mindenkinek van egy ízlése, amibe vagy beleillesz vagy nem? Te is biztosan tetszel valakinek, csak vagy neked nem tetszik, akinek te tetszel, vagy még nem találkoztál azzal, akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak.

Viszont a nyavalygással nem segítesz magadon.

2016. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!