Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyi pasi van aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi pasi van aki a magasságára fogja a problémáit vagy ez csak egy szerencsétlen, aki az összes kérdést kiírja?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy ennyi pasi fogja a magasságára (vagy annak hiányára) a problémáit a nőkkel, amikor az összes kérdésné kiderül, hogy a személyiségével van a gond. Vagy ez ugyan az az ember aki az összes ilyen kérdést kiírja?
2016. febr. 25. 18:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Magasnak sem jó lenni annyira. Sok alacsony hiszi, hogy z kb. sebezhetetlenség meg isteni vonzerő meg ilyesmik, de nem... :(
2016. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Ez csak kifogás, az egyik legjobb barátom kb 160-165 centi magas és már volt egy csomó barátnője, pedig nem is az a tipikus jóképű srác. És nem is akármilyen barátnői voltak eddig szóval nem nagyon lehet a magasságra fogni.
2016. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Inkább úgy fogalmaznék, hogy az átlagtól való eltérést szoktuk nehezebben tolerálni. A túl kicsi sem jó, és a túl magas sem. Férfiaknál a 170-190cm közötti magasságot favorizáljuk, nőknél meg a 160-180cm közöttit. Ugyanez igaz a súlyra is, a nagyon kövér és a nagyon vékony gáz, a kettő között meg ízlés kérdése kinek mi az ideálja.

A családomban a nővéreim és az anyukám 160cm alattiak, a papám 163cm, én meg 190cm. Nagyon viccesen nézünk ki egymás mellett. Bevallom őszintén fura lenne 160cm magasnak lenni, de a nővéreimnél még így is magasabb lennék. Ez nem egy verseny kérdése, ez egy adottság amivel meg kell barátkozni és nem keseregni miatta.

2016. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%

#13 190 centivel el sem tudod képzelni mit él át egy alacsony férfi mire eléri a 34-et. Nem sok értelme van a hozzászólásodnak, már ne is haragudj. Magaslóról könnyű beszélni.

Igaz, én mind ezek mellett még ocsmány is vagyok...

2016. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező nézd meg pl.: társkeresőn mit írnak a nők az ideálnál.

Minimum magasság: 175cm , de valahol 180cm (még a 160cm-es nőknél is)


Ezen a fórumon is rengeteget olvasni, hogy egy férfi legyen magas, mert jó felnézni rá, meg biztonságérzetet ad (női logika, én se értem, de ez van), meg ugye a magassarkú, ami nélkül nem lehet élni.


Szóval az én 170cm-el nem nagyon rúgok labdába, egyébként én is rengetegszer megkaptam, hogy milyen alacsony vagyok, ebből is látszik, hogy egy nőt nem érdekli a személyiségem, sokkal inkább a magassarkúja, amivel az utcán tud villogni.

2016. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
63%

#12

Ó igen, "van olyan ismerősöm". Érdekes, hogy ezen a fórumon rendszeresen olvasok ilyet, hogy van olyan ismerősöm, aki nem magas és nem jóképű és nem gazdag és fúú de milyen jó női voltak, csak érdekes módon, az életben ilyet sehol nem látok.


A barátod vagy gazdag, vagy jóképű (amit vagy nem ismersz el, vagy fogalmad sincs milyen az, ha valaki nem jóképű, mert azokat levegőnek nézed), esetleg elfelejted megemlíteni, hogy általános iskolában volt 160cm magas és azóta nőtt 20cm-t.

2016. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%

Őszintén?

Én még olyat nő szájából soha, sehol nem láttam elhagyni, hogy neki olyan pasi kell aki nála alacsonyabb. Ellenben a fordítottja szinte alap elvárás.

És elég sok magas lány van már manapság. Akkor miről is beszélünk?

2016. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%

Ez van. Törödjetek bele.

Én 165cm er magas vagyok a jelenlegi párom meg 170cm és izmos,számomra helyes.

Volt már egy pasim aki 160cm és 4évig voltam vele.

2016. febr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Költőnő? ***** válasza:
39%
163 cm az emberem. Nem gazdag, egy roppant egyszerű, halkszavú kedves pasi. Én sem kerestem tőlem alacsonyabbat, mert nincs ilyen fétisem, mégis beleszerettem. Erről ennyit.
2016. febr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
67%
Egy alacsonyabb férfinek sokkal nehezebb a dolga, de nem reménytelen. Akkor már inkább, ha az alacsonyság mellé ocsmányság is társul, mint esetemben. Mivel alacsony vagyok és ocsmány, nem is volt még randim sem egy lánnyal sem, hiszen undorodnak tőlem a lányok a külsőm miatt. A próbálkozás meg mit sem ér az én külsőmmel. Tapasztalat.
2016. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!