Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a 30 feletti nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a 30 feletti nőknek egyre nehezebb társat találniuk mivel nőnek az igények viszont csökken a szingli normális férfiak száma?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 23:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem ez a legnagyobb gond. Sok 30 feletti (40-hez közeli) nő kénytelen szembesülni azzal hogy az egyetlen értékelhető tulajdonsága mindig is csak a külseje volt. És ennek megfelelően pont erre is "rendezkedtek be" korábban. Azok a kigyúrt tajparasztok akiknek a farkára olyan nagy lelkesedéssel cuppantak rá a 20-as éveikben, most már nem érdeklődnek irántuk, nekik újabb huszonéves szexpartner kell. A normális férfiakat pedig már rég megfogták maguknak azok a normális nők, akiknek annak idején nem a kigyúrt tajparaszt kellett. Szóval ez a része mondjuk igaz, de amelyiknek még nincs párja az miért egy 40-hez közeli, kétségbeesett és kiélt nővel akarna családalapításba fogni? Ők is inkább egy 30 alatti, rendes nőt keresnek maguknak...
2016. febr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%
1es valaszolo! Ez egy nagyon atfogo es kontorfal nelkuli valasz volt. Sokat gondolkoztam ezen enis de igy nem tudtam magamban megfogalmazni ezelott. Ment a zold pacsi!
2016. febr. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

33 évesen váltam el, van két gyerek, 13 évig voltunk együtt. (Ebből 8 év házasság)

Alacsony vagyok, dundi (mindig az voltam, nem foghatom a szülésre), nem épp topmodell alkat.

Gondoltam, nekem meszeltek, a kutyának se fogok kelleni.

Ehhez képest az első pár hónapban nem győztem csodálkozni, hányan érdeklődnek utánam. Volt aki csak szexre kellett, volt akivel más is alakult. Pár hónap telt el, és találkoztam az "álompasival": fiatalabb, izmos, férfias, a gyerekeim imádja, ágyba hozza a kávét, még főz is, ha én dolgozok, ő meg otthon van. Sorolhatnám... Exférjem megütötte a guta, mikor találkoztak, ő is úgy gondolta, hogy nem fogok kelleni senkinek, ha akar visszajön. :-D

Ma már a férjem, és babát várunk. De a mai napig sok pasi sündörög körülöttem. Hátha...

Kérdező: el vagy tévedve. Azt el se tudom képzelni, egy fitt, formás 30-as nőt hányan ostromolhatnak.


A szépségünk most teljesedik ki: tudjuk, mi áll jól, elfogadtuk a hibákat, nem gond meztelenül mászkálni a lakásban. Nem szégyenlősködünk...

A szexben sokat próbáltunk és tapasztaltunk, ott is el tudjuk venni, amit akarunk. ;-)

Tíz éve háztartást vezetünk: főzés, sütés,takarítás. De nekem az se kunszt, hogy kifessem a hálót, visszategyek egy szekrényajtót, vagy beindítsam a láncfűrészt. Tökéletesen megoldok mindent férfi nélkül: muszájból nem vagyok együtt senkivel.

Az se mindegy, hogy a karrierem elindult, el tudok tartani egy családot, fenntartok egy házat. Ugyanis van saját ház, autó, stb.

Elég sokat fel tudok mutatni, és még a cicim is sokan megnézik. :-D

2016. febr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
40%

szerintem meg egyoldú válasz, ami leszögezi, hogy akinek nincs senkije, az értéktelen. sőt, még jól is néz ki :)


két dolog miatt lehet nehéz:


- az életkor miatt már csomóan rászánták magukat a gyerekre, családra, ezért nem elérhetőek.

- 30 felett talán nem mozdulnak ki annyit az emberek, és nincs olyan sok programlehetőség, ahol megismerhetsz másokat.


meg persze ha gyereked van, az plusz nehézség.

2016. febr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
29%
Nem unalmas naponta megkérdezni??
2016. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
21%
3. Most vagy nagyon tudsz valamit és nagyon nagy szerencséd van vagy nem mondasz igazat mert én 34 éves nőként mondom hogy baromi nehéz. 3 éve keresem a párom és semmi, pedig az igényekből is leadtam. Csinos nő vagyok nagyon, sok férfi akar de csak szexre. A többi aki komolyat akar esetleg az borzalom. Míg 24 25 éves koromban válogathattam a pasik között most senki, tényleg nagyon nehéz. Négy 30 feletti barátnőm van aki szintén hasonlókat tapasztal. Szóval sajnos teljesen igaza van a kérdezőnek. Jó lenne azt elhinni amit mondasz de tényleg szinte lehetetlenség 30 felett normális pasit találni.
2016. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
Én a válásom után harmincas éveim végén kezdtem el újra ismerkedni, és nekem is az a tapasztalatom, hogy jelentkező akadt bőven, csak válogatnom kellett - és válogattam is, mert ennyi idősen már tisztában voltam vele, mire van szükségem és mire nincs. Fél év alatt találtam meg a párom, aki mindenben megfelel az elképzeléseimnek, nem érzem kompromisszumnak. Életem legjobb kapcsalata. Azóta már mi is közös gyermekünket várjuk.
2016. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%
# 6: Igen, valamit nagyon tud. Mégpedig azt, hogy önmagában is teljes az élete, nem függ attól, hogy van-e társa, vagy nincs. Ezért nem kell kompromisszumos kapcsolatokba belemennie, megteheti, hogy a számára legoptimálisabbat válassza. Igazán jó párkapcsolata csak annak lesz, aki nem függ tőle.
2016. febr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
27%
Ha a 6-os választ nem valami troll pasi írta volna új nicket létrehozva, még lehetne is a dologról beszélgetni :))
2016. febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
27%

Az embert életében meghatározzák az alávető vonásai szal nem tom nálad mi a "normális" azt se h a 6-snál mi a borzalom. De egyvalamit biztosan tudok míg 20 évesen el lehet játszadozni a pasikkal és adni a nagy vagányt addig 30 évesen fordul a kocka.


Egy 30 as pasi ugyanis bőven szalonképes és itt jön az h visszanyal a fagyi mert aki olyan h saját lakás kocsi jó állás... az már válogat.

A fészekrakó programért pedig nem igazán rajonganak tehát azt a helyekben nem nyomatnám. Mer még azt is elüldözitek aki egy lazább kapcsban benne lenne.


Nem egy 30+ csajt ismerek aki család alapításra keres pasit még egyiknek sem sikerült.

Tehát tényleg nem lennék a 30-as nők helyében.

Rossz lehet h ketyeg bent az óra, az idő rohan mint a Gyalogkakukk bip bip és már 40 vagy.

2016. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!