Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnős férfiak! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnős férfiak! Ti mit csinálnátok, ha egy szórakozóhelyen, amikor nem vagy ott leszólítanák a csajodat?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha éppen hugyozol és valaki leszólítja addig a bnődet, nagyon felbosszantaná az agyadat? Akár annyira is, hogy meg is vernéd az illetőt, ha nem lenne a közelben biztonsági őr?
2016. febr. 28. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
És a barátnőm miért nem küldi el egyből az új hódolót azzal, hogy már van barátja?
2016. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Honnan tudná az a szerencsétlen, hogy az a nő foglalt??

Nyilván ha a barátnőm tisztázza vele, hogy már van barátja és ennek ellenére is nyomul, akkor persze közbelépek, de addig felesleges keménykedni.

2016. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Jézusom....

Én ugyan a nő vagyok, de ha a párom megverne valakit csak azért mert bepróbálkozott biztos továbblépnék, az agresszív emberek nem vonzanak.

Egyébként kérdésedre válaszolva az én párom semmit nem csinál, mert tudja, hogy más pasinak esélye sincs nálam és megbízik bennem + megvan az alap intelligenciája.

22/N

2016. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. honnan tudná hogy foglalt?

2. ha tudja és a barátnőm is mondja neki h foglalt és a barátjával van, akkor először szépen megkérném, hogy húzzon a fra**ncba

3. ha nem tudja és a barátnőm nem mondja meg neki előre, hogy bocs de a barátommal vagyok itt, akkor elküldöm őt h bocs de ő már foglalt, és utána barátnőmet is kérdőre vonnám

2016. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most nincs, de volt már ilyen eset. Elhajtották a barátnőim az ilyen embereket. Végül is, nem tudhatja, hogy foglalt a nő. De, ha nem értene a szóból az emberke, akkor becsomagolnám, és feladnám az anyjának postára elsőbbségivel.
2016. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy vernem meg. Nem tett semmi rosszat azzal hogy oda ment a baratnomhoz :) de ha tobbszor is probalkozik figyelmeztetnem de ez is attol fugg h a baratnom mit reagal ra ha kapos akkor menjenek legyenek boldogok. Nem fogok ezen agyalni ha felszines a baratnom akkor minnel hamarabb deruljon ki :)
2016. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!