Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szeretitek ha leszólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek ha leszólítanak titeket?

Figyelt kérdés
Készülök magam rávenni, hogy elkezdek ismerkedni színház, mozi,meg ilyen nyugisabb helyek. Azt szeretném tudni, hogy ti hogyan reagálnátok?

2015. dec. 16. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Én nem bánom, csak nem szoktam rá mindig jól reagálni.
2015. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen,igen! :)
2015. dec. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Igen!

Terjesztem, már két barátnőmet is meggyőztem, hogy ha valaki odamer jönni, az simán megérdemel egy telefonszámot (és nem kamut).

2015. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen szeretem. Viszont az előző válaszolóval nem értek egyet. Ha nem szimpatikus az illető miért adjak telefonszámot? Csak azért mert odajött hozzám? Azért nehogy már.. Ha tetszik nekem és felkelti az érdeklődésem, akkor kap számot.
2015. dec. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Nyilván ha elképzelhetetlen, hogy leállj vele randizni, akkor nem kell számot cserélni...

De őszintén szólva ez nálam kevés srácra igaz, aki nem fog meg külsőre elsőre, azzal is szívesen elmegyek randizni.

2015. dec. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Megmondom, hogy működik ez a gyakorlatban férfiként nem egyszer leszólítottam már lányokat a haverokkal egy-egy ferde éjszaka során. Ha nem jössz be neki az 2 perc alatt kiderül mivel nem lesz épp nyitott rád, nem fog megnyílni neked, egy-két mondaton kívül legtöbb nőnél többre nem mész jobb esetben, rosszabban továbbáll. Ha bejössz neki megállnak és 5 percnél tovább is szóba elegyednek, aztán onnantól 50% az esélyed, hogy lesz folytatása az éjszaka során a dolgoknak és nagyjából 10-20% az akiknél az éjszaka után is tartós ismerkedésre lehet számítani.

Persze ez szubjektív függ attól, hogy nézel ki és milyen nőket szólítasz le. Nagyjából reálisan látom kiknél van esélyem, akik be is jönnek meg ritka, hogy valakit leszólítok, általában nagyon illuminált állapotban, hogy feltudjam dolgozni a visszautasítást is :D . Meg szerintem bunkó dolog.

2015. dec. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem. Ha kimegyek az utcára akkor általában dolgom van, programokra nem egyedül járok, idegeneknek meg nem adok megelérhetőséget (jól is nézne ki, gondolom a nagyon okos 80%-os a gyerekének/kishúgának is azt tanácsolná, hogy álljon le idegenekkel és osztogassa a számát...). Az ilyen irányított ismerkedéstől meg amúgy is rosszul vagyok. Semmi spontaneitás nincs benne, az egész csak stressz és elvárás, hogy igent mondasz-e a másiknak vagy nem, mert ha nem akkor megy tovább. Illúzióromboló.
2015. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért talán egyből megerőszakolják, ha leáll velük beszélgetni, esetleg megadja a számát??
2015. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Na pont az ilyen 71%-os lányokról beszélek és mindig ezt mondom haveroknak is, ha lányok mennek valamerre esélytelen, hogy megállnak, csak azokat lehet leszólítani, akik ülnek vagy állnak, mert láthatóan nincs dolguk és befogadóbbak, ha odamész hozzájuk, sokakban rossz érzést keltesz már akkor is, ha megy valamerre és belépsz az útjába. Egyszerű buta lányok pszichológiája már bocsánat, de egy intelligensebb nő nem úgy kezeli a dolgokat mint a 71%-os meg akiket felvázoltam. Lehet ezért meg fog sértődni, de nekem ez a véleményem továbbra is, hogy nem ösztönből kell cselekedni mint azt teszik ilyenkor.
2015. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aha tehát buta vagyok azért, mert ha elindulok valahova akkor oda is szeretnék érni időben? Pl az egyetemre órára... Vagy az időpontra megbeszélt találkára a tesómhoz... Vagy a vonathoz ami meghatározott időben indul... Vagy haza ahol még vár a főzés/mosás/takarítás? Vagy hogyha az ismerőseimmel vagyok, akkor velük szeretném élvezni azt a kis időt amit végre össze tudtunk hozni? Én kérek elnézést. Vagy azért mert nem adom meg idegeneknek a számom? XD Érdekes definíciók a butára... Az meg már csak a saját véleményem, hogy nem izgat az ilyesfajta párkeresés. Olyan mintha a ruhaboltban vagy a húsok között válogatna az ember. Ha nem jön be, továbblapoz. Semmi barátság, vagy más emberi kapcsolatok... Semmire sincs lehetőség, mint igent vagy nemet mondani. Nagyon kiábrándító.

Kedves 80%-os, igen egy nőnek vigyáznia kell magára, de neked sem lehet túl nagy fantáziád, ha azt hiszed más kellemetlenség nem érhet ilyen meggondolatlan információmegosztás után csak az erőszak. Nekem pl interneten írt egyszer egy férfi (nem párkapcsolat céljából)... az lett a vége, hogy farkáról küldözgetett képeket erőszakos, beteg megjegyzések kíséretében, és folyamatosan hívogatott... Mellesleg: nem adtam meg a számom és nem is raktam fel sehova...

2015. dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!