Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tapasztaljátok azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tapasztaljátok azt, hogy aki tök értelmes, tök jól el vagy vele, jó fej az ülőre nem jön be, amelyik meg bejön az meg belül rossz?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 17:49
 1/5 A kérdező kommentje:
* külsőre
2016. febr. 28. 17:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Akik külsőre bejönnek, és beszélgetek velük, azokról általában az derül ki, hogy tök jó fejek.


Aki külsőre nem jön be, azokkal nem fogok beszélgetni.


Aki ronda, de néha muszáj beszélni vele, mint mondjuk az unokaöcsém, arról tudom, hogy egy undorító állat. Szombaton pl. arról akart meggyőzni, hogy egy nő igenis élvezi, ha megerőszakolják. És nem érti, miért nincs barátnője.

2016. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem ritkán van ilyen; általában megvan a külső+belső szimpátia is, ha már egyszer valakivel elkezdek ismerkedni komolyabban, nekem olyan problémám szokott inkább lenni, hogy a kémia meg totál nincs, nem működik, szexuálisan nem találom vonzónak az illetőt, nincs meg az a plusz. És az, hogy valaki külsőre ok, totál nem ugyanaz, mint hogy ténylegesen, szexuálisan vonzódok is hozzá.
2016. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

Bullshit

2016. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Akkor légyszíves mondd már meg, kikkel beszélgetek, mert ezek szerint ezt te jobban tudod, mint én.


Ja, nem, mégsem.

2016. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!