Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közeledjek egy 8. lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek egy 8. lányhoz? Nagyon tetszik, de nem szeretnék felé túl durván közeledni. A randi még magas. :S Értelmes válaszokat kérek, nagyon fontos! (több lent)

Figyelt kérdés

sorry,ha sokat írok,de így jobban érteni a témát.Nagyon bejön egy csaj a suliba..nem túl idős,8.-as.Nagyon durván nem akarok hozzá közeledni,mert az cinkbe fulladna..Inkább lazán,nem túl gyorsan szeretném.Csokit már vittem neki,meg is köszönte,sokat beszélgetek vele,köszöngetünk mindig egymásnak.közös fotóm is lesz vele.Szerintetek a közös fotónál mit vigyek neki?Plüssállat az én gondolatom,az a pihepuha szar.=D nekem bejönne ez,de tőletek kérek segítséget. Ott kezdődött az egész,h táborba összefutottunk,és basztattuk egymást.és már akkor bejött.én ,2haver meg neki 2 barátnője voltunk ott,és leginkább én voltam a "mókamester" nagyon szimpatikus egy csaj és akkor keresgéltem facebookon,h milehet a neve,rájöttem,írtam neki,és azóta beszélünk már.ez kb,másfél,2 éve lehetett.

Help! Ízléstelen kommentet hanyagolni ha lehet.segítsetek pleasee?



2012. aug. 28. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:

az nem 8.-as

hanem 8-os (legalábbis én így tanultam) :)


amúgy hány éves vagy?

2012. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az ebben az esetben lényegtelen,ne helyesírás huszárkodj te is kérlek.:)
2012. aug. 28. 21:49
 3/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
1.: ez 1 isteni jel arra h ne randizzon vele! "Nyolcadig utas: A halál" :)
2012. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
remek kedvenc filmem erre elgépelem a címét menten megölöm magam XD
2012. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, elírtad a címét, mert az így szól: A nyolcadik utas a hal áll.
2012. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elnézést,egy 8.-as lányhoz.
2012. aug. 28. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen mert a 7 tengeri lénynek volt ülőhelye mert az űrhajó 7 személyes volt de a nyolcadik utas a hal állt, és ezért lett az a címe.


Amúgy meg úgy kell csinálni ahogy csinálod de plüssöt fotózás alkalmára... az túl geil.

2012. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!