Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okos, és művelt férfiak nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos, és művelt férfiak nők! Adnátok tanácsot egy butácska 18 éves tipikus cicababás lánynak, hogy hogyan tudna okosabb, és műveltebb lenni, hogy a férfiak ne csak buta szép nőt lássák benne?

Figyelt kérdés

Milyen könyveket olvassak, hogy fejleszthetném és edzhetném az eszemet, hogy ne legyek ilyen lassú felfogású, stb. ?


A féifaknak mindig tetszem külsőre, de aztán felidegesítem őket azzal hogy butácska és lassú felfogású vagyok, szóval szeretnék változtatni :(


2016. febr. 28. 18:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Valtoztass a gondolkodasodon eloszor is
2016. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Még nem késő, hogy művelődj, de eddig miért nem tetted? És most is csak azért tennéd, hogy legyen egy pasid...

Magadért tedd!

2016. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azért mert idáig azt hittem hogy csak a külső számít a nőknél, de nagyon nem így van, szóval változtatnom kell.
2016. febr. 28. 18:24
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy buta, csak önbizalomhiányos vagy...
2016. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Olvasástól a kinézet miatti megítélés még nem fog változni :D
2016. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
kérdező,szerintem te vagy a buta. Se írni,se fogalmazni nem tudsz. Amúgy mióta nem vagy államin, 4 tizeddel jobb a szakatlag. Érdekes. Fogd vissza magad,paraszt.
2016. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem érdekel, nem az a lényeg.


Tényleg butácska vagyok, bevallom őszintén és változtatnom kell, mert nem egy kefehajú divatbolond pávagyereket akarok magam mellé hanem egy férfit.

2016. febr. 28. 18:35
 8/19 A kérdező kommentje:
6-os: ???
2016. febr. 28. 18:38
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg egy nőtől is elfogadsz tanácsot...


1. Legyél talpraesett és házias

Kezd azzal, hogy klasszikus női feladatok nem fognak ki rajtad: mosás, főzés, vasalás, varrás. Sokat nősz egy pasi szemében, ha a kedvenc pólóját megmented a kidobástól. :)

2. Legyél önálló

Ne érdekeljen, ki mit gondol rólad. Ez a legelső lépés. de az sem hátrány, ha egy kis hivatalos ügyintézés nem fog ki rajtad, vagy ki tudsz igazodni a villanyszámlán, esetleg ki tudod cserélni a boltban a hibás terméket. Apróságok, nem bonyolult gyakorolni, és sajnos a férfiak többsége képtelen megoldani, mert megszokták, hogy valaki elintézi helyettük.

Felfedezni egy téves számlázást, reklamálni a szolgáltatónál, és visszaszerezni 1200 forintot: számukra az önálló, erős nő mintapéldánya képes csak erre. :)

3. Ne könyvet olvass, hanem újságot. Tájékozottságot ad, fejleszti a szókincsed, tisztában leszel a világ dolgaival, bele tudsz szólni a politikával, gazdasággal, netán sporttal kapcsolatos társalgásba. Ez sokkal gyakoribb téma a mindennapokban, mint a jambikus verslábak.

A könyv legyen jóbarát, és élvezet. Ettől még lenyűgözheted vele a pasit, hogy amíg ő meccset néz, te nem hisztizel, hogy lemaradsz a Szulejmánról, hanem a mellkasára simulva olvasol.

4. Tanuld meg tudatosan használni és kihasználni, ha csak a szép naivát látják benned. Néha rettentő hatásos tud lenni, engem még egyszer nem büntettek meg a vonaton, hogy nem vettem jegyet. :)

Jajj, hát máskor sincs ilyenkor nyitva a jegypénztár, most is csak véletlen utazok vonattal, ejnye, hogy ezt nem tudtam... Hol van ez kiíííírvaaaa? :)

5. A műveltség nem csak annyiból áll, hogy könyvet is olvasol.

Hívd el a pasit múzeumba, nézzetek meg egy kiállítást együtt, menjetek koncertre, színházba. A moziban is minden évben van ezer film, ami művészi értékek képvisel (sokszor mást sem), és illik ismerni, megnézni. (Nem a Szürke 50 árnyalatára gondolok...) Vannak klasszikus filmek, zenék, fényképek és festmények, amit illik ismerni.

6. Legyen saját véleményed.

Még akkor is, ha ez nem egyezik a másikéval, sőt tudd és merd is megvédeni az álláspontod. Mindegy, hogy az egészséges táplálkozásról, vagy egy filmről van szó, ha valamiben nem értesz egyet mással, nyugodtan mondd el.

7. És ez a legfontosabb! Tudj kommunikálni! Beszélni, írni, vitatkozni. A legtöbb ember az alapján ítél meg, amit és ahogy mondasz.

2016. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, ezen nem lehet változtatni. Az intelligencia nem fejleszthető, mivel örökölt dolog. :D Max az érdeklődésedet, a viselkedésedet tudod módósítani, de az alaptermészeted nem változik. Olvass önismereti könyveket, járj el pszichodráma szakkörre, tudásklubba, olyan helyekre, ahol intelligens emberek vesznek körbe.
2016. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!