Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok erről? Titeket is zavarna? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már 2 éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást, de barátnőm úgy érzi néha, mint ha én nem szeretném. A helyzet az, hogy az a fajta vagyok aki folyamatosan nem igényli a bújást meg az ilyeneket. Ő viszont nagyon. Nem vagyok azért érzéketlen úgy gondolom. Minden nap -mivel együtt élünk- reggel oda bújok hozzá megpuszilgatom, megsimogatom, majd este is. Talán durván fogalmazok, de szinte hozzászokott a jóhoz és ha rajta múlna órákig el lenne így. Viszont nekem már az is elég ha egy szobában vagyunk. Így pl ő már egy fél nap után hiányol nekem meg azért kellene pár nap akár egy hét is, hogy ezt érezzem.

A másik probléma, hogy én néha igénylem a magányt, vagy legalább azt hogy magam csináljak valamit. Kimondom, még ha emiatt félreértések is lesznek, szeretek pl videojátékokkal játszani, de ahogy kicsit is azt látja, hogy nem vele foglalkozom akkor már odajön és leállít. Ami engem zavar.

Úgy gondolom elég romantikus vagyok, ha kell, csak nem 24/7, ahogy megcsalni se akarom, nem járok el szinte alig és akkor se bulikba, de még ha bulizok akkor is megbízhat bennem. De néha annyit kérek, hogy azért hagyjon kicsit. Mivel együtt lakunk ez mostanában felfokozódott. Ha hagy 1-2 órát akkor már kikéri, hogy sokat engedett. De én meg sokszor nem tudok mit csinálni, hozzám bújik ami neki jó, de nekem sokszor csak üresjárat. Viszont ha lefekszünk aludni nem telik el pillanat, hogy ne kedveskednék valamivel. Továbbá azért nem minden nap vagyok ilyen, de sok ilyen alkalom után felgyülemlik. Most eljöttem kicsit haza meglátogatni a családot és jól esik hogy kicsit egyedül lehetek. Ez akkora baj? Talán csak az a gond, hogy nem tudja lefoglalni magát még én igen.



2013. nov. 8. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, ha olyan barátom lenne mint a te barátnőd. Én is igénylem az egyedül töltött időt, hogy más dolgokkal foglalkozhassak. 1-2 óra szerintem egyáltalán nem sok idő, még kevés is, ha tudom hogy csak egy órám van pl. játszani akkor neki sem állok már mert az semmi.
2013. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt hívják úgy, hogy megfojt a szerelmével. Tényleg kellene hagynia egy kis teret, ha te ezt igényled. De ugyanolyan normálisan, ahogy nekünk ezt leírtad, neki is elmondhatnád...vagy akár megmutathatnád... és szépen, nyugodtan, kedvesen megbeszélni vele. Ennyit tudsz tenni.


24/L

2013. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!