Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ekkora gyűlölködés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora gyűlölködés gyakorin?

Figyelt kérdés
Elmondaná nekem valaki, miért megy itt a férfi-, nőgyűlölködés? "Minden nő pénzéhes", "minden pasi gyerekes" és társai. Vannak mindkét oldalon ilyenek, de szerintem közel se lehet általánosítani. Félév alatt elég sok "érdekes" ( enyhén fejezem ki magam ) lánnyal ismerkedtem, de mégsem vagyok elkeseredve, mert tudom, hogy sok értelmes nő van a világon. Mint ahogy férfiak is, hisz látom. Szerintem a nők az egyik legjobb dolog a világon ( nem csak a szexre gondolok ), és ez fordítva is igaz. Ezért számomra érthetetlen, miért megy itt a degradálás folyamatosan.

2016. febr. 29. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
A truth meg lett spokeolva
2016. febr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert a rezsicsökkentés nem jött be.
2016. febr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

Én sem tudom, de már unalmas.

A legrosszabb viszont az, hogy emiatt a folyamatos szardobálás miatt, ha máshol leírod normálisan, hogy téged mi az ami zavar a másik nemnél vagy mi az amit elvárnál akkor egyből egy nő/férfigyűlölő provokátor leszel.

2016. febr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Van egy teóriám: mivel hónapok óta meg van halva az oldal látogatottsága a felnőtt kapcsolatok és szexualitás rovatnál, szerintem vagy a moderátorok, vagy fizetett provokátorok akcióznak forgalomnövelés céljából.
2016. febr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ~OnLány~ ***** válasza:

3-as,pontosan!


Rengeted ilyen kérdés és válasz van.A nők miért ilyenek,a férfiak miért olyanok?!

De a válaszok és a vélemények mindig megoszlanak,soha nem fogunk egyezni a másikkal.

Ha meg tényleg őszintén leírod,amit gondolsz,akkor meg le vagy érte hurrogva.


Ezen az egy témán az emberek mindig vitázni fognak!Ezzel érd be. :)

2016. febr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"a nők az az egyik legjobb dolog a világon" :)


Mert végre egyel több nap van egy éven, és az is hétfőre esik. Ezért ideges itt mindenki.

2016. febr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
Ha ez gyűlölködés meny fel az origóra,és olvasd el a kommenteket.
2016. febr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek az interneten. Remélem, jól fogod érezni magad itt köztünk.
2016. febr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#4: Hagyjuk már ezt a 444.hu-s színvonalat a fizetett kommentelőkről. Van ott elég paranoiás hülyegyerek, ne hozzuk már ide is ezt a lefizetett látogatós szarságot. :D


#7: Kurucinfó és a 444 fényévekkel jobb. :D

2016. febr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Azert mert ide a szerencsetlen fiuk lanyok ferfiak nok jarnak akik nem tudnak part szerezni valami oknal fogva es itt keresik hogy valaki egyszer megsajnalja oket es ossszejon veluk! Ilyen voltam sajnos en is sot szerencsetlen meg mindig vagyok a nok teren de mar talaltam jobb hobbit es szorakozast mint hogy a noket szapulom csak azert mert egyikuknel s tetszem. Vagy csak en vagyok bena es nem merek odamenni a kiszemelthez? Lehet es a nagy csalodasom megalaztatasom utan szerintem ertheto is :) na mindenkinek szep napot :)
2016. febr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!