Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják a melegeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják a melegeket?

Figyelt kérdés
Ez nem betegség.Születéskor már lehet tudni,hogy az adott gyermek kit szeretnek.Szerintem ez egy természetes dolog hisz nem lehet gyógyitani és nem is vannak tünetei mint egy betegségnek.Nem értem ezt a sok gyűlőlködő embert.Magyarázzátok már el miért utáljátok öket.Köszi!

2015. jan. 23. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
mert elolvad a hó
2015. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Mert mások.

Ennyi.

Félnek a másságtól.

2015. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%

Mert a teremtőnk a férfi nemiszervét nem egy másik pasi seggébe szánta és nyugodtan le lehet pontozni meg lehet törölni a válaszom de undorítóak.

Ennyi

2015. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Unpredictable ***** válasza:
10%

#3


+1

2015. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
19%
Az emberek azert utaljak oket mert masok mindenki mas dolog miat lesz/lehet meleg pl. Ha elege van abbol hogy atverik kihasznaljak es probalnak egy olyan tarsat keresni aki megerti oket
2015. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5ös.összeviszza teszed.nem értesz te semmit.hány éves vagy? 9?
2015. jan. 23. 19:26
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Mert reklámozzák és senkit nem érdekel.
2015. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
csalódnod kell :) ugyanis marhára nem vagyok meleg :)
2015. jan. 23. 19:43
 9/19 anonim ***** válasza:
14%

Azért utáljuk, mert gusztustalan, amit csinálnak, illetve nem is erre a célra van kitalálva a férfi nemi szerv.

Isten úgy alkotta meg, hogy egy férfi és egy nő illik össze, nem pedig másképpen.


És ez hülyeség, hogy születéskor lehet tudni. Ez egy DÖNTÉS. És hülye, aki így dönt; ne csodálkozzon, hogy utána lebúzázzák, meg utálják..

2015. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező, érdekes..

Akkor mégis mire írtad, hogy hozzád sem mernék szólni?

Mi okom lenne akkor arra, hogy beléd kössek?


Tényleg nem értem...fejtsd ki kérlek.

2015. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!