Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külföldi pasik azért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külföldi pasik azért ilyen kelendőek a magyar nők szemében, mert rájöttek, hogy azok sokkal pénzesebbek, és nem érdemes itthoni pasikkal bajlódni?

Figyelt kérdés
Még ha ki is megy egy magyar pasi külföldre, van egy kis gond, nincs lakása. És az ottani ingatlanárak mellett a 0-ról indulva soha nem is lesz. Erre jöttek rá a csajok és ezért kapaszkodnak nagyon a turista pasikba?
2016. febr. 29. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem csak a tőlünk nyugatabbra élők turistàk, tehát nem minden itt lévő turista pènzes. De latom megint van mire fogni, miért nem sikerül barátnőt szerezni.
2016. febr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudnám elképzelni, hogy külföldi (más anyanyelvű, más történelmű) férfival alapítsak családot. Azt sem szeretném, hogy a gyerekem gyökértelen legyen. Én magyar férfit akarok, akivel együtt építgethetjük az álmainkat, s inkább kényelmesen, nyugodtan élünk, s nem a pénzrendszer tartja a markában az életünk.
2016. febr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Ez így van.
2016. febr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Sztem ez nem kelendoseg kerdese, en kulfoldon elek, magyarokat nem ismerek ergo akik szobajohetnek azok mind kulfoldiek, illetve mar ok se johetnek szoba mert ferjhez mentem azota:-)
2016. febr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Hogy mi? :D Mesélj még, gondolom sok hasonló újdonságot tudsz mondani, amire példát sem láttam még az ismerősi körömben, de azért biztosan igazad van.
2016. febr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
46%

Nem. Azért kelendőbbek, mert nem olyan s-ggarcok, mint a magyarok.

Ami engem hihetetlenül idegesít a magyar pasikban (általánosságban, és nem pedig minden egyes magyar pasiban, vannak okék, nyilván, hadd ne kelljen már szabadkoznom lol) az a semmitmondó személyiségük. Vagy baromi unalmasak vagy érdektelenek, vagy nulla ambícióval rendelkeznek, vagy bunkók, mint a föld. Képtelenek helyén kezelni az elutasítást, trükköznek, nem egyenesek. Szórakozóhelyen ahelyett, hogy odamennének hozzád és elhívnának egy italra vagy táncolni, hátulról próbálnak bekebelezni, mint egy amőba, dörgölőznek, aztán meg pislognak, ha a lányoknak ez nem tetszik, vagy pedig a facebookon fuckboykodnak. Ezen kívül elég begyepesedettek, rasszisták, meg szexisták is, és ez az ecsethaj!!!!

Az egy dolog, ha valaki ennyire értékelhetetlen emberileg, ez még feljavítható lenne, ha legalább pénzük lenne. De nincs. Szal ja, a pénz akkor számít csak, ha semmi más pozitívum nincs. Ezért járok egy kőgazdag és emelett nagyon kedves-édes dubajival. :D :D

2016. febr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

"Szórakozóhelyen ahelyett, hogy odamennének hozzád és elhívnának egy italra vagy táncolni, hátulról próbálnak bekebelezni, mint egy amőba, dörgölőznek, aztán meg pislognak, ha a lányoknak ez nem tetszik, vagy pedig a facebookon fuckboykodnak."


Azért próbálkozzak be a csajoknál, hogy ezért megfenyegessenek, hogy megveretnek a haverjaikkal?! Megtörtént esetről irtam...

2016. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Hát a pénz nagy úr egyeseknél. Meg lehet menőzni a kilfeldi kannal.
2016. febr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Akkor te meg nézz keletre feleségért. Nekik te übergazdag lennél :D
2016. febr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

Na látom, a pénz senkit nem érdekel, ilyen nincs is(persze-persze):)

A "külföldi pasit csúcszuperek" dolgon meg jót röhögtem, kb semmivel nem viselkednek normálisabban, sőt.

Elég kimenni a belvárosba, péntek este megnézheted a nyugati kultúrát, aminek a tagjai olyan értelmiségiek, hogy majd felrobban az egész föld.

2016. márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!