Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ügyvéd nélkül érdemes válni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ügyvéd nélkül érdemes válni?

Figyelt kérdés
Vagyonmegosztás nincs, viszont volna gyermekelhelyezés és gyerektartás, ill. láthatás szabályozása. Férj külföldi, gyerek egy 3. országban született, esküvő egy 4. országban volt...4 éve külön is élünk, azóta egyszer találkozott a gyermekkel (5,5 éves).

2014. jan. 14. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

semmiképp..


ha van gyerek akkor már alapból nem mennék bele ügyvéd nélküli válásba

2014. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Megtudjátok beszélni akkor igen,normális emberek megtudják beszélni és felesleges ügyvéd.
2014. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg hogy az apa mennyit akar fizetni a gyereknek a válás után. Ha ezt elfogadod, akkor jó, ha nem, akkor érdemes ügyvédet fogadnod (persze ha reális a követelésed). Férjemnek is volt már gyerek, megegyeztek mindenben, így ügyvéd nélkül váltak, hamar megvolt.
2014. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Sőt! Csak anélkül érdemes. Szedd össze magadat, ha válni akarsz és ezért ne fizess ügyvédnek egy fillért se.
2014. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekünk se kellett ügyvéd... mindent leírtunk, mindenben megegyeztünk nem volt vita... ha ti is meg tudtok egyezni teljesen felesleges pénzkidobás... kétlem amúgy ha eddig nem érdekelte a gyereke, akkor majd most fog érte harcolni... láthatást meg nem tudom ilyenkor hogy szokták megítélni ha külön országban laknak a házastársak, de kétlem hogy 2 heti :) (ha rosszul értelmeztem és 1 országban laktok akkor lehet persze a 2 heti...) gyerektartást fizetett eddig? nem volt gond vele? mert ha igen, gondolom ezután is fizetni fog.. tehát abban is meg tudtok egyezni...
2014. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ha a férjnek van ügyvédje, akkor neked is fontos lenne,de ha neki sincs akkor nem lényeges,a bíróság pártatlan
2014. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem fizet semmit, így valószínű nem is szándékozik. Elértem, hogy évente 2x csomagot küldött, de min. 1 éve ez sincs! Külföldön él, és külföldi (német, de nem Németo-ban él). 1,5 hónapja nem is telefonál, eddig legalább néha felhívta a kislányt. Nem válik, hogy ne neki kelljen fizetni a százezres fordításokat (ezt ő mondta anno). Ha mondom neki, hogy segítségre van szükségünk, azt mondja neki sincs. :(
2014. jan. 16. 12:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Én rászántam az ügyvédet,pedig normális a kapcsolatom az exemmel.A kötelezö gyerektartás dupláját írta alá és ezt az ügyvédnek köszönhetem.Mivel fizuja nagy részét feketén kapja,hivatalosan feleennyi járna.
2014. jan. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!