Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külföldi pasik azért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külföldi pasik azért ilyen kelendőek a magyar nők szemében, mert rájöttek, hogy azok sokkal pénzesebbek, és nem érdemes itthoni pasikkal bajlódni?

Figyelt kérdés
Még ha ki is megy egy magyar pasi külföldre, van egy kis gond, nincs lakása. És az ottani ingatlanárak mellett a 0-ról indulva soha nem is lesz. Erre jöttek rá a csajok és ezért kapaszkodnak nagyon a turista pasikba?
2016. febr. 29. 20:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

Hááát nem, nem ezért!


Nálam amikor külföldi pasik próbálkoztak, akkor én azt vettem észre, hogy ők kevésbé töketlenek, mernek közeledni/ismerkedni...És ezt most nem bántásként mondom, mert magyar férfiak között is sok ilyen van még, szerencsére.


Viszont én inkább magyar pasival jönnék össze, nekem fontos az azonos kultúra, közös nyelv!


De persze mindenből ki lehet hozni ezt a pénzes pasi kell a nőknek maszlagot. És ti "férfiak" (direkt írtam így, általánosítva) meg vagytok sértődve, ha egy kalap alá veszünk titeket.

2016. márc. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
13%

#12! köszönöm, hogy ezt egy férfi írta le és nem nekem kellett!

Le leszünk pontozva, mert az igazság (itt is) mindig le van...

2016. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha össze is jönnék egy külhonival,nem azért tenném,mert hogy olyan hú,de gazdag.Mindegyik pasiban van mindenféle.


22/N

2016. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!