Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudom eldönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom eldönteni, hogy mit akarok? (többi lent, hosszú)

Figyelt kérdés

19L

Próbálom tömören : augusztusban lett vége egy kapcsolatomnak, nagyon megviselt. Utána borzasztóan elhanyagoltam magam, kb 15-20 kilót felszedtem és semmi életkedvem nem volt. Megfogadtam, hogy most legalább egy évig szünetelek, ha álmaim férfija kopogtat az ajtón akkor se, semmit. Szilveszter után fogtam csak fel, hogy mennyire elhanyagoltam magam ezért újévi fogadalmaim közé tartozott, hogy lefogyok. Már 8 kilót leadtam és szépen nyárig folytatom is, rendbehozom magam. Ellenben egyre többször érzem azt, hogy egyedül vagyok és jó lenne valaki. De a másik részem meg a háta közepére nem kíván egy kapcsolatot mert se időm, se türelmem nem lenne hozzá illetve rettegek megint a csalódástól. Egészen kb januárig jól tartottam magam, tényleg semmit nem akartam, minden lehetőségtől elzárkóztam de 1 hónapja néha előtörnek a magányosság érzései. Most februárban is egy csoportból rámírt egy srác, akit én már régebben is láttam itt-ott kommentelni a csoporton belül. Nem mellesleg a konkrét ideálom külsőre, de ez lényegtelen. 2 napig jól elbeszélgettünk, utána nem írt és ez kifejezetten rosszul érint. De miért, ha nem akarok semmit? Vagy augusztus óta ennyit bírtam egyedül?


2016. márc. 5. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi értelme betartani egy fogadalmat, ha senkinek nincs belőle haszna? Sokan tesznek hasonló fogadalmakat egy szakításkor, és tudod mi történik velük? Találkoznak valakivel, aki érdekli őket, és onnantól sz@rnak a fogadalomra. És igazuk van. Légy már egy kicsit életrevalóbb! Tedd rendbe magad testileg-lelkileg, és ha igényed van rá, akkor járj nyitott szemmel, hogy találhass valakit! Ennyi.
2016. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy ennyit bírtál, és ez aa srác megmozdított Benned valamit.


Remélem a 15-20 kilót mind mellre és fenékre híztad :P

2016. márc. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert még nem vagy készen egy párkapcsolatra. Túl sok volt a negatív dolog a múltban, majd idővel túl leszel rajta :) És sok sikert a fogyáshoz,magaddal legyél rendben elsősorban,aztán szépen a többi dolog is jöhet!Legyél társaságban,barátokkal.
2016. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!