Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Össze akarok vele jönni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akarok vele jönni? HOgyan csináljam? Többi lent, de nyugi nem hosszú

Figyelt kérdés
Van 1 srác, akit eddig kltszer láttam, de nagyon bejön. Írtam neki fészen meg bejelöltem, de semmi reakció. MOst mit tegyek? Nekem ő nagyon bejön. Zenész és jófej. Ezt onnan tudom, hogy járok a koncertjeire, de nem vesz észre... :(

2012. szept. 2. 13:12
 1/3 AndreaMariann ***** válasza:

Ez most komoly?


Minek írsz olyan embernek,akit nem is ismersz?

Hát persze,hogy nem ír vissza!


Hagyd őt szépen.

2012. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire odáig vagy érte, inkább menj oda hozzá az egyik koncert után.

Nem tudom mennyire híresek, de akár poénból is kérhetsz tőle egy autogrammot:)

Esetleg egy üveg sörért cserébe...mindjárt meglágyul a szíve!

Aztán beszélgess vele..stb. stb. onnan már megy a dolog...

2012. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2-szer láttad.. elég perifériás helyzetben vagy, hogy észrevegyen, a felettem lévőknek jó ötletei vannak..

Persze az is előfordulhat hogy direkt nem akar észre venni, arra pedig kevés gyógyír van.

2012. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!