Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Erdemes-e egyuttjarni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes-e egyuttjarni olyan fiuval akirol eldontottem, hogy hosszu tavra nem akarok vele tervezni?

Figyelt kérdés

Idaig sosem voltam igy egy kapcsolattal sem, hogy ilyen eszembe jutott volna, hogy vegulis nem hinnem hogy o lesz eletem vegieg a baratom..

Vannak neki szamomra rossz tulajdonsagai is, meg jok is, most o mindent megtesz hogy mukodjon a kapcsolatunk. Ebbol meg lehet jo kapcsolat, vagy inkabb szakitsak vele?

21L



2014. szept. 21. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
nem hiszem hogy életed végéigre kéne tervezni
2014. szept. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem sem kell rögtön 60 évre tervezni, ha jól érzed magadat vele akkor járjatok.
2014. szept. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
egy szánalmas k urva vagy
2014. szept. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
vegulis nem eletem vegeig gondoltam, de o ott tart hogy koltozzunk ossze, en meg nem akarok, de erdekes mert idaig mindig ugy ereztem amikor osszejottem valakivel, hogy sokaig egyuttmaradunk, de vele valahogy nem gondolnam.
2014. szept. 21. 00:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Aha, csak tudod az más kérdés ha nem is akarsz ... ő meg mindent megtesz, te meg várod hogy körbeudvaroljon... zseniális -_-
2014. szept. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tud rola, mert mondtam neki, hogy meg nem akarok komolyabban jarni vele, inkabb meg adok egy kis idot magamnak, hogy mit is szeretnek. Megert engem, es mindenben segit es mellettem all.Az a baj hogy nagyon rendes es o nagyon akarna komolyabban osszejonni velem.
2014. szept. 21. 00:19
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

A sok megkeseredett pasi -.-"

Amúgy én értem mire gondolsz és szállj ki a kapcsolatból. Én hasonlóan jártam egy sráccal és bár nagyon akartam hogy működjön már az elején egyértelmű volt számomra hogy nem fog menni. Utólag megbántam hogy erőltettem. Adj esélyt magadnak és neki is hogy alkalmasabb párt találjatok.

És mielőtt valaki azt feltételezné nem én sem ( és feltételezem a kérdező se) azért voltam vele mert a pénze kellett vagy mert körbe akartam udvaroltatni magam. Pont a körbeudvarolás adta meg a kegyelemdöfést az egésznek.

2014. szept. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai

minden a kommunikáción múlik

az hogy életetek végéig együtt maradtok az nem valószínű,de amíg tart addig érezd jól magad ez a lényege

ilyen hosszú távra hülyeség tervezni,majd alakul a kapcsolatotok

2014. szept. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
9-es koszi, nagyon rossz erzes kulonben mert jarnek is vele meg nem is, erre ratesz hogy o mindent megtesz erte, es azt hittem, hogy elobb-utobb mukodni fog, neha ugy is erzem, most ott tartok hogy nem koltozok ossze vele, de talalkozgatunk. Tehat szerinted, nem fogom soha ugy erezni, hogy mukodne a kapcsolatunk es inkabb szakitsak.
2014. szept. 21. 00:33
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Bármi megtörténhet, de ha úgy érzed ő mindent bele ad, neked meg nincs erőd vele fél gőzzel együtt lenni, inkább hagyd. Ne erőlködjön feleslegesen. Ha megfogalmaznád.magadban azt, hogy mi hiányzik belőle, lehet tudna ő is változtatni. De csak, hogy "húzzátok egymás idejét, nincs értelme.
2014. szept. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!