Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulajdonképpen, hogyan kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen, hogyan kell ismerkedni egy nővel, hogy legyen esély a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Erről a kérdésről jutott eszembe: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__74635..

Konkrétan a 7-es válaszról.

24 év alatt egyszer sem volt bátorságom, hogy egy nőt leszólítsak, ebből a szempontból természetesen lúzernek tartom magamat. Viszont én mindig úgy álltam a dolgokhoz, hogy a nőkkel való ismerkedésnek spontán szituációnak kell lennie ezért nem is erőltettem ezt az ügyet, főleg mert nem is vagyok egy férfi ideál a nők szemében. Szóval elképzelni nem tudnám, hogy odamenjek (akár egy szórakozóhelyen, bár ez sosem fog megvalósulni, mert haverjaim sincsenek) egy csajhoz, de ha még meg is hívnám egy italra, azután mi a francot kell cselekedni/mondani? A szórakozóhelyeket leszámítva, hol lehet nagy eséllyel lányokkal megismerkedni és ezeken a helyeken hogy kell kontrollálni az eseményeket, hogy legyen valami esélyem? Egészen döbbenetes, hogy más úgy tudja cserélgetni a nőket, mint a nadrágot én meg azon agyalok, hogyan kellene elkezdeni az egészet, hogy ne menjen tönkre az életem és ne kattanjak be 30 éves koromra. Persze a testi adottságaim és az ebből eredő önbizalomhiány sem jelent éppen nagy segítséget. Van még rajtam kívül, aki ennyire életképtelen?



2016. márc. 5. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Nézz ki jól és legyen pénzed. Ez a duo a tuti siker titka. Ha csak az egyik adott akkor számítasz "átlagosnak" a nőknél. Ha egyik se, akkor férfinek sem számítasz a szemükben.
2016. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átmosta az emberek agyát a sok hazugság, (ami sajnos magyaros szokás), azokat a meg nem történt sikertörténeteket miket a szórakozóhelyekről mesélnek. Még egy alacsony, dagadt, ronda ismerősöm is azt meséli, hogy állandóan szétdug valakit egy szórakozóhelyes buli után. Holott annyi az egész, hogy elmegy és a sarokban piál nagyon magas árszínvonalon, majd segg részegen egyedül hazakullog.


Az ilyen szórakozóhelyeken egyszerűen nem lehet ismerkedni! Van rá 1-2 példa, de nagyon nagyon ritka. Általában az életben jönnek össze a dolgok, manapság interneten is elterjedt, de a szórakozóhelyes sikertörténetek 95%-a egy ordas nagy kamu...

2016. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

három kapcsolatom volt, mind szórakozóhelyről. :D

több mint két év, majd majdnem kettő, és 11 hónap a mostani.


annyi az egész, hogy láttam ,hogy néz, hát én is őt, =elkezdtünk szemezni.

majd odajött. akkor éppen egyedül voltam, és kerestem volna a többieket, hát a kérdés az volt, "hogy te is egyedül maradtál?" merthogy ő is.:) innen már ment. hogy hívnak stbstb...

a mostaninál pedig kb egy szót sem szólt, csak vigyorgott meg nézett, pár nappal később megkeresett.

a többi alakult magától.

2016. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A spontán szituációkat szerntem ne keresd. Mert a nők azokat kedvelik, akik tesznek érte. Ha meg nem játszod meg magad, akkor dupla nyertes is lehetsz egy arra érdemes lánynál. Figyelj, nincs olyan hogy KELL mondani, hanem mondj, amit szeretnél, csak legyen egy elképzelésed, hogy ne a csajnak kelljen megteremteni a hangulatot. Elvileg azt neked kéne, a lány úgyis lépni fog. Add önmagad. Ha egy nagy macsó vagy, akkor azt, ha meg rendes pasi akkor azt. A választ úgyis az adott hölgy adja majd meg.
2016. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van bőven hozzád hasonló, én kamasz koromba még nem mertem leszólítani őket, de 20 fölött igen, de semmire nem mentem vele, lehet mert ahogy írják discoban nem igazán lehet ismerkedni, de én máshol sem tudtam. Ha nem vagy alapból helyes, szexi (a pénz nem fontos), akkor nagyon nehéz felszedni csajokat, pláne aki nem ribi, hanem normális. Várni nem jó megoldás, mert akinek bejönnél 1:1000000 -hoz hogy találkozol vele. Mindenképp kell lenni kommunikáció képességnek,elő tud adni magad, legyen kedvesség, viccesség a beszédedben. És ez még mindig nem biztos, hogy elég, mert akinél bepróbálkozol,tudsz beszélgetni is vele, akkor még lehet, hogy barátnál többet nem akar tőled, és a szokásotok, életfelfogásotok ellentétes, nincs közös bennetek, akkor abból nem lesz kapcsolat.
2016. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Az ilyen szórakozóhelyeken egyszerűen nem lehet ismerkedni! "


Ronda embereknek máshol sem.

2016. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4


És ha olyan vagy ami miatt mind dob, akkor így jártál.

2016. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És az is van, hogy a lányoknak is az jön be, aki tetszik nekik, szóval, aki vonzó külsőre, szívesen smárol, szexelne vele. Én is azért vagyok lúzer, mert külsőre nem vagyok vonzó, és az ilyenek nehezen vagy egyáltalán nem tudnak kapcsolatot létesíteni.
2016. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, sokszor még az átlagos férfiaknak is nagyon nehéz felszedni egy csajt, de az én paramétereimmel gyakorlatilag lehetetlen. És akkor valóban az egyéb szűrőket nem is említem: pénz, humor, viselkedés, stílus stb.

Azt viszont nem tudom megérteni, hogy olyan embereknek -akik (legalábbis az én megítélésem szerint) nálam igénytelenebbek- hogy lehet mégis barátnőjük és kíváncsi lennék, ők vajon milyen szituációban ismerkedtek meg. Vajon az jó taktika, hogy totál leadom az igényeimet, elkezdek nagyon átlag alatti lányokkal (70 kilós, pattanásos stb.) ismerkedni és szép fokozatosan "felépítem" a személyiségemet, a nőkkel kapcsolatos viselkedéskultúrámat? Amíg sikeres vagyok eldobom azokat a csajokat, akik számomra nem vonzóak és megpróbálom megtalálni azt a szintet, ami fölött a nők szemében már én sem vagyok vonzó? És ha idáig eljutottam, akkor talán már nagyobb magabiztossággal tudnék kicsivel szebb lányokkal is ismerkedni. Lehet ezt kellene csinálnom és talán eredményre vezetne.

2016. márc. 5. 19:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó kommentedet visszaolvastad, milyen sz@rul hangzik? A pattanásos lányokon felkapaszkodsz, hízlalod az egód, aztán eldobod őket, mert megvan amit akartál. Neked nem a kinézeteddel van a legnagyobb baj, az biztos.
2016. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!