Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet így valaha is esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így valaha is esélyem a nőknél?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy valaki már tett fel ilyen jellegű kérdést, de én is szeretnék választ kapni rá...az a helyzet, hogy nem nőttem valami nagyra (169-170 cm), meg nem lettem valami nagy mérettel megáldva, ráadásul még az is nehezíti a dolgom, hogy félénk vagyok, az önértékelésem alacsony...ha sikerülne is belül rendbe tenni magam, félek, hogy a kisebb méreteim miatt el lennék hagyva, ezért újra súlyos önbizalomhiányba esnék...nem is szoktam próbálkozni lányoknál, mert ha jönne egy másik udvarló, úgy is azt választaná, előre tudom...alacsony testmagassággal és szerényebb péniszmérettel boldoggá tudok tenni majd egy nőt?

2016. febr. 20. 13:13
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
20/F
2016. febr. 20. 13:15
 2/41 anonim ***** válasza:
0%

Alacsony testmagassag?

Va aki erre bukik.

Peniszmeret?

Azt passzolom, de leteznek 'hosszabbitok' is.

2016. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Amit a természet adott, azzal nem baszakodok, "azzal főzök, amim van". Arra vagyok kíváncsi, hogy van olyan lány, aki teljes mértékben el tud fogadni így is?
2016. febr. 20. 13:22
 4/41 A kérdező kommentje:
Illetve van olyan lány, aki így is SZERETNE? Nem tartom magam rossz embernek, rendes vagyok, nem lekezelő, ha kell, humoros, ha kell, komoly.
2016. febr. 20. 13:24
 5/41 anonim ***** válasza:
majd úgyis akkor nyugszik meg a kis lelked amikor jön egy lány aki így szeret.
2016. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Igen, lesz olyan lány.
2016. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Arra akartam kilyukadni, hogy lehetek én akármilyen rendes és tisztelettudó, meg humoros, ha nem élvezi a szexet velem, a kapcsolat ezen elcsúszhat, máshol fogja keresni a boldogságot...ettől rettegek...
2016. febr. 20. 13:29
 8/41 A kérdező kommentje:
6-os, ezt mire alapozod? Te olyan lány vagy, akinek a barátja hasonló paraméterekkel rendelkezik?
2016. febr. 20. 13:30
 9/41 anonim ***** válasza:
170 centi nem alacsony,nyugi.
2016. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
9-es: Meglehet, de egész életemben azt mondták rám, hogy törpe, meg a tornasorban is mindig hátul kullogtam, akárhol vagyok, majdnem mindenki magasabb nálam, a nőket is beleértve.
2016. febr. 20. 13:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!